Yeşildağ Kamp Alanı Onay

  Yeşildağ, 42730 Beyşehir/Konya, Türkiye
 

Yeşildağ Kamp Alanı

Konya Beyşehir’de bulunan Yeşildağ Kamp Alanı, sakin ve huzurlu kamp imkanı sunuyor ziyaretçilerine. Özel bir kamp alanı olmadığından dolayı çevrede market ve restoran bulunmuyor. Bu yüzden hazırlıklı gelinmesinde fayda var. Ama kişisel ihtiyaçlar için tuvalet, mescit ve çeşme bulunuyor. Beyşehir Gölü’ne karşı enfes bir tatil keyfi için tercih edilebilecek güzel bir yer. İç Anadolu’da bu tarz yeşil alan bulmak pek kolay olmadığından dolayı ayrıca bir ilgi söz konusu olabilir. Kamp ile birlikte balık tutabilir, mangal yapabilir veya bisiklet sürebilirsiniz. Ayrıca otopark alanıyla birlikte tamamen ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Ayrıca çadır dışında karavanla da rahatlıkla gelinebilir. Sakin yerleri seviyorsanız özellikle hafta içi gelerek; gölün ve doğanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Yeşildağ Kamp Alanı Özellikleri

Yorumlar (5)

Avatar
Günübirlik piknik ve kamp yapılan bir alan. Beyşehir gölü kıyısında harika bir alan. Çöp konteynırları olmasına rağmen olması gereken yere değil çevreye çöp atan insanlarımız olduğu için bazı bölümler kirli. Göl kenarında sincap görme ihtimaliniz yüksek ??
Avatar
Manzara ve yol oldukça iyi.. Klasik görüntü, insanımız her gittiği yeri kendine benzetiyor..
Avatar
Güzel bir mekan. Fakat günü birlik piknikçilerden sebep çevre çok pis. Belediye çöp almaya çok sık gelmiyor. Bakımsız bir camping alanı.
Avatar
Muhteşem bir yer sessiz sakin balık ?? tutmak için de ideal bir yer tek sıkıntısı giderken mutlaka 1 çuvalda odun götürün yanınızda dağın tepesinde çok zor balta ?? fln lazım ama mutlaka görülmeye değer bir mekan
Avatar
Çevresel Olarak Doğa Manzara Kamp Yeri Herşey Çok Güzel Fakat Hiç Birşekilde Aydınlatma Yok, Arkadaş Ortamıyla Tavsiye Ederim Ailede Olabilir Ama Biraz Ürkütücü Olabilir Alışkın Olmayana

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Yeşildağ, 42730 Beyşehir/Konya, Türkiye
  • telefon Telefon :
  • mail Mail :
  • website Website :

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Konya

Yeşildağ Kamp Alanı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.