Yeşil Vadi Onay

  Yanıklar, 48300 Fethiye/Muğla, Türkiye
 

Yorumlar (7)

Avatar
Eskisi gibi değil. Hiçbir hizmet vermeyen otoparka güya giriş ücreti diye 15tl alıyorlar. Yanında çeyrek lavaş getirdikleri Adanaya 40tl istiyorlar. Masayı silmelerini istedik ona bile kulak asan olmadı. Bu eleştirileri kendilerine de ilettik fakat sanki karşılarında biri konuşmuyormuş gibi dinlemediler bile. Umurlarında bile değil. Doğası çok güzel. Fakat işletme ordaki doğayı hak etmiyor. 2 sene öncesine kadar daha iyiydi belki ama artık tavsiye etmiyorum.
Avatar
Güzel otantik
Avatar
Buz gibi suda yüzmek gibisi yok çok güzel mutlaka gidilmeli
Avatar
Çok iyi
Avatar
Doğa çok güzel. İşletme biraz daha iyi olurdu.
Avatar
İşletmesi çok kötü fiyatlar fahiş çok aç değilseniz aman diyim bisey yemeyin içmeyin verdiğiniz paraya göre hizmet verseler bari içim yanmayacak helal hoş olsun dersin. Kamp alanları ve yüzme alanı mevcut suyu baya serin biz sadece gezmek için gittik ama burs kamp atmayı isterdim açıkçası çok hoş bi havası var onca yolu sadece gezmek için değer mi bilemem hususi burası için gidilmeye değmez gibi ama kamp atacaksanız gidin derim duş WC mevcut ve temizdi. Araç park yeri mevcut giriş ücretli kişi başı 5 TL aldılar bizden aracı içeri sokmadık biz
Avatar
İşletme çok kötü. Alınan para, verilen hizmeti asla karşılamıyor. Tek kişilik serpme kahvaltısı 50 TL fakat gel gör ki ( bence gelmeyin) asla 50 TL lik bir kahvaltı değil. 2 kişilik menemene 30 TL verdik ?? menemendeki domatesler Kocaman ve kabuklarını soyma zahmetinde bulunmamışlar sağ olsunlar .. yemedik, yiyemedik. Doymadık. Öyle aşırı bir kalabalık olmamasına rağmen bir servis tabağı için en son “allah aşkına bir servis tabağı verir misiniz” diye seslendiğimi hatırlayıp sinirden bir gülücük oturuyor suratıma?? Giriş için de 15 TL ücret verdikten sonra güzel bir kahvaltı yaparız umuduyla girdiğimiz yerden aç ve 95 TL bayılmış olarak çıktık eşimle. Vadi çok güzel, doğa çok güzel. Ama böyle bir işletme varken bir daha asla gitmem! Bir yere oturmak istedik “orası patronun yeri” cevabını aldık?? patronun yeri? Pardon? Müşteriye böyle söylenmez efendim! hiç olmazsa dolu diyip geçiştirilseydim. Lütfen işini doğru düzgün yapan insanlar para kazansın!.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Yanıklar, 48300 Fethiye/Muğla, Türkiye
  • telefon Telefon :
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.myarge.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Muğla

Yeşil Vadi nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.