Ürkmez Kamping Onay

  Bengiler, Sk. No:8, Seferihisar/İzmir
  90 532 477 6730

Ürkmez Kamping

Ürkmez Kamping İzmir'in en huzurlu bölgelerinden Seferihisar'da yer alıyor. Uzun seneler hizmet vermiş ve vermeye de devam eden deneyimli bir kamp işletmesi burası. Kent hayatının yoğun temposundan ve endişeli, stresli olaylarından sıkılanların uğrak noktası haline gelen Ürkmez Kamping, özellikle İzmir ili ve çevresinden gelen kampçıların dikkatini çekmekte. Kamp alanında kendi çadırınız ile kalabileceğiniz gibi, çadırınızı kendinize yük etmek istemezseniz kampa geldiğinizde çadır kiralayabilir veya bungalov evlerde kalmayı tercih edebilirsiniz. Karavan sahibi kampçılardansanız, karavanlara özel ayrılmış alanda karavanınızın konforundan vazgeçmeden konaklayabilirsiniz. Deniz kenarında konumlanmış olmasıyla öne çıkan Ürkmez Kamping, misafirlerine duş, soyunma kabini, sıcak su ve elektrik hizmetleri de sunmakta. Kamp alanında yer alan restorandan yemek yiyebilir veya özel olarak ayrılmış alanlarda mangal yapabilirsiniz.

Ürkmez Kamping Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (5)

Avatar

orhan c

Çok güzeldi iyi bir sezon geçirdik çok memnun kaldik
Avatar

Caner İ

Cidden güzel bir aile kamp yeri mangalımız yoktu mangal verdiler tüpümüz yoktu tüp verdiler yani ellerinden geldiğince her sorunumuzla ilgilendiler. Kamp yapmak isteyen olursa güzel ve sakin bir yer tabi akşam 8,10 gibi başlayıp 12 ye kadar çalan yan taraflarındaki canlı müzikler başka eğer seviyorsanız güzel ama akşam sakin istiyorsanız 12 den sonra bitiyor her gün oluyormu bilmiyorum.
Avatar

Melih G

İlk başta buradaki yorumlara bakınca değişik bir bakış açısı oldu ama şunu net söylemeliyim ki ciddi anlamda hem temizlik hem ilgilenme hem ortamı açısından gerçekten muazzamdı hem kamp sahiplerine hem çalışanlarına ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum ilk kamp deneyimim ve muhteşemdi seneye yeniden görüşmek üzere bu sefer daha uzun kalacağım
Avatar

Tolga S

Kamp alanında fazlasıyla masa sandalye var. Sahilinde şezlongları olmasa da güzel bir sahili var. Kamp alanın gölgelik güzel ancak KİŞİ BAŞI 40? PARA ALIYORSUNUZ. BİZ BU PARAYI VERİRKEN TEK BİR BEKLENTİMİZ OLUYOR SİZDEN. ŞU TUVALETLERİ GEREKİRSE GÜNDE 10 KERE TEMİZLEYİN BE KARDEŞİM! AYIPTIR YA.
Avatar

Sercan

Mekan sahipleri çok kaba hele ki dolu ise tavırlarından gecilmez imkanınız varsa hipo campingi tercih edin derim

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Bengiler, Sk. No:8, Seferihisar/İzmir
  • telefon Telefon : 90 532 477 6730
  • mail Mail :
  • website Website : http://urkmezcamping.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

İzmir

Ürkmez Kamping nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.