Uludağ Zirve Onay

  Soğukpınar, 16370 Osmangazi/Bursa, Türkiye
 

Yorumlar (9)

Avatar
Bursa nın en güzel yerlerinden zirvede olmak çok güzel.
Avatar
Harika bir manzara doga sevenler icin muhtis bir yer
Avatar
Bursa ya akan suların ilk kaynağından içmek nasıl bir lüks anlatamam. O lezzeti, saflığı ... O suyla yapılan çay çorba... Aklımdan bir an olsun çıkmıyor. Bursa dan Yalova , Yalova dan İstanbul a uzanan bir manzara. Bursa da ikamet edip sağlığı yerinde olan arkadaşlar için söylüyorum. kesinlikli fırsatını buldukça çıkmanızı isteyeceğim yerlerden birisi. Bursa dışında ikamet edenlere bir şey diyemiyorum. Çünkü zirveye ne zaman çıkarsanız onlarla karşılaşırsınız.
Avatar
süper bir yer manzara çok güzel severek gitiğim bir yer
Avatar
Bakacak isimli bölgeden çekilmiş bir manzara. Kesinlikle görülmeli. Ancak ben ya sonbahar ya da bahar aylarında tavaiye ederim...
Avatar
2500 ve üstünde yer almanın mutluluğuna mi şaşırsın , esen rüzgarların soğugunamı ya da bitki örtüsünün yok olmasına mı..
Avatar
Google haritalar bana uludağ zirve nasıldı diye soruyor. Anlatayım. Trekking yapıyorum , bugün 50 kişi zirve tırmanışı yaptık, öldüm bittim diyebileceğim kadar yoruldum. Havası serindi , off road yapıyorlardı, kolay kay her babayiğidin gidebileceği bir yer değil. Zirvede bayrağımız dalgalaniyor, bir de zirve defteri var gidenler adını yazdığı. Uludağ ve çevresi ayaklarınızın altında. Gidilir mi derseniz ancak sportif faaliyetle uğraşıyorsanız gidin derim. Tabi jandarmaya haber verilmesi gerekiyor. Onun dışında gezi amaclı düşünüyorsanız hiç gerek yok ??
Avatar
10 yıl önce eylül ayında çıkrığımda buzul vardı .5 yıl öncekinde yarı erimişti şimdi ağustos 29 buzuldan eser kalmamış. Alaçam tarafından 50 cc scooter ile çıktım endurucu arkadaşlar şaşkın tabi beni tanımıyorlan buyolu motor değil sürücü çıkar
Avatar
Yazın hiçbirşeye benzemiyor ve manzara için gidilecek tepe ye bir tabela vs. Yok bu konuda çok eksik yani bilen birisi yoksa yanınızda hiçbirşey göremeden boş arazi ve boş otellere bakıp geri gelirsiniz . Kamp alanının ilerisinde güzel manzara gören yerler varmış ama tabela olmadığı için malesef biz göremedik birşey:)

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Soğukpınar, 16370 Osmangazi/Bursa, Türkiye
  • telefon Telefon :
  • mail Mail :
  • website Website :

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Bursa

Uludağ Zirve nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.