Turnalı Boncuk Camping Onay

  Kıran, Menteşe/Muğla
  90 554 250 3631

Turnalı Boncuk Camping

Turnalı Boncuk Camping, Muğla'nın Menteşe bölgesinde yer alan oldukça güzel, huzurlu ve dinlendirici bir kamp alanıdır. Şehrin kalabalığına, yoğunluğuna ve stresine kısa bir ara verip aileniz ile tatil yapabileceğiniz en iyi kamp alanlarından biri. Doğal güzelliklerle çevrelenmiş olarak kamp yapmak isteyenler, Turnalı Boncuk Camping'i mutlaka denemeliler. Denize sıfır çadır kurma imkanı ile dalgaları dinleyerek huzurlu bir uykuya dalabilir ve gerçek bir doğa deneyimi yaşayabilirsiniz. Kendi özel koyuna sahip olan Turnalı Boncuk Camping, misafirlerine ayrıcalıklı bir kamp tatili imkanı sunuyor. İşletme, kamp alanı içinde buzdolabı, çadır kiralama, WI-FI, elektrik ve cafe hizmetleri sunmakta. En taze ve kaliteli yemekleri yiyebileceğiniz bir restoran da kamp içinde yer almakta.

Turnalı Boncuk Camping Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (6)

Avatar

Emin Tü

Huzurlu, sakin ve oldukça keyifli..
Avatar

Zeynep

Sadece deniz kenarindaki çadırlar icin priz var. Biz gittiğimizde dolmuştu deniz kenarları (6 yada 7 cadir sığar deniz kıyısına) arka tarafa kurduk cadiri priz vardı fakat yanımızdaki 5 metrelik seyyar kablo bile uzanmadi cadirimiza. Tuvaletlerde pecete yok istemeden vermiyorlar. Sabah kahvaltısı yok. Kişi başı 50 tl fazla bu standartlara göre. Ayrıca denizi de küçük ve icinde dizinize kadar gelen ara ara kayalar var.
Avatar

ömer al

Denize sıfır çadır kurulabilecek alan çok küçük. Biz geç saatte geldiğimiz için doluydu. Denize sıfır yan yana yaklaşık 6-7 çadır vardı. Biz geride bir yere kurmak durumunda kaldık. Elektrik prizleri sahile yakın bu yüzden sahil kenarı hariç elektrik kullanmak zor. Kendinize ait en az 10m uzatma kablosu gerekli. Kahvaltı yok tost yapıyorlar. Benim ilk kamp deneyimimdi uzun yoldan geç saatte geldim sabah kahvaltı olmaması benim için olumsuz bir durum oldu. Denizi çok taşlı benim gibi iyi yüzme bilmeyenler için kötü. Taşları fark edemediğimden ilk gün bacağım yaralandı. Arabalar düzensiz duruyor sabah kalktığımda başkasına ait bir araç çadırın dibine kadar girmişti gölge olduğundan dolayı. İşletmeciler iyi insan olabilirler çok konuşma fırsatımız olmadı kahvaltı olmadığından erken çıkmak durumunda kaldık. İlk kamp deneyimim için güzel geçmedi diyebilirim.
Avatar

Murat Y

1 günlüğüne gelip 3 gün kaldığımız ve anılarımıza güzel yer edinen bir yer herşey için çok teşekkür ederiz ayrıca biz 4 yaşında oğlumuz ile gittik hiç bir sıkıntı yaşamadık deniz ayakkabınızı yanınıza almayı unutmayın ve işletme sahipleri ilgili ve güler yüzlü kişiler. Şiddetle tavsiye ediyoruz. Tam Kafa dinlemelik bir yer. Teşekkürler Turnalı Boncuk kamp ailesi ??
Avatar

Ertu De

Biz çok beğendik bir gün kaldık ama kafa dinlemelik mutlaka gidin portakal ağaçları içinde ufak bir isletme çocukla gitmeyin deniz taşlık deniz ayakkabısı mutlaka göturün deniz kestaneleri var ama bir rahatsızlık vermiyor temizlenmiş derinlerdekiler bir tetkike olusturmuyor yemekler fena değil hazırlıklı giderseniz rahat edersiniz minik marketinde her istediğinizi bulamayabilirsiniz kaliteli müşteri secimi az konaklama sayesinde sesiz huzurlu.
Avatar

Mehmet

2 gün kaldığımız kamp yerinin sahipleri nazik ve kibardı. Fakat kalan kişi sayısına göre tuvalet ve duşlar çok yetersizdi. Sadece 1 adet duş yeri mevcut. Duşta eşyalarınızı dışarda bekleyen arkadaşınız tutmak zorunda. Askılar çok eski ve kullanışsız. Denize sıfır. Güzel bir konumda. Fakat deniz kestanelerine ve taşlara dikkat edilmeli. Deniz ayakkabısız kesinlikle denize girmeyin. Kamp alanı fotolardan da göründüğü gibi korunaklı ve yalıtılmış bir alanda. Bu tarz kamp seviyorsanız hoşlnabilirsiniz. Etrafta bişey yok.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Kıran, Menteşe/Muğla
  • telefon Telefon : 90 554 250 3631
  • mail Mail :
  • website Website : http://turnaliboncukcamping.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Muğla

Turnalı Boncuk Camping nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.