Özcan Restoran Camping Plaj& Pinik Alanı Onay

  Sığacık, Teos Cd. No:99, Seferihisar/İzmir
  90 535 397 9486

Özcan Restoran Camping Plaj& Pinik Alanı

Özcan Restaurant Camping Plaj & Piknik Alanı, doğayla bütünleşmiş bir tatil yaşamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz başlıca tesislerden biri. Kamp alanı İzmir Seferihisar'da yer alıyor. Tesis müşterilerine samimi bir tatil ortamı sunmakta. Denize girmek isteyenler ve aynı zamanda piknik yapmak isteyenler için en uygun alanlardan birisi. Doğaya zarar vermeden hizmet verme çabasında olan işletme, bu konudaki hassasiyetini hissettirmekte. Gayet temiz ve hijyenik ortak alanlarında gönül rahatlığı içerisinde vakit geçirebileceğinz kamp alanlarından birisi. Özcan Restaurant Camping Plaj & Piknik Alanı, sahil ateşi ile renklenen bir gece yaşadıktan sonra; sabahları kuş sesleri ile uyanabileceğiniz ve kahvaltınızı kamp işletmesi tarafından üretilen taze ürünler ile yapabileceğiniz bir kamp alanı.

Özcan Restoran Camping Plaj& Pinik Alanı Özellikleri

Özcan Restoran Camping Plaj& Pinik Alanı Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (5)

Avatar
Kamp alanı sitelerin hemen bitiminde ancak yakın çevrede ne alışveriş yapabileceğiniz bir market ne bir site bakkalı var,en yakın 2.3km yol kat ederek bunlara ulaşabiliyorsunuz.Üstelik yollarda yeterince levha,yönlendirme yok,bilmeyeni için büyük tehlike arz eden keskin virajlar var.kamp alanına gelmeden yol üzerindeki kamp alanlarında daha önce meydana gelmiş doğa ve 50-60arac yangınının verdiği ürkütücü görüntüde cabası.Özcan camping adına ise;sakin,gölge,tatlı su ile denizin birleştiği noktanın verdiği huzur,hayvan dostu ancak insanlara karşı ticari yaklaşımlı bir mekan(mekan yapılmış ancak gelişime çabasız,bulaşıkhane de çöp dahi bulunmayan,musluklardan tatlı+tuzlu karışım su akan,duş sularının buz olduğu bi yer.Kamp alanında çıkabilen huzursuzlukta etrafta pek kimseyi bulmak mümkün değil,civarda konumlanan,alkol ve saygısızlıklarının yetkisine dayanan insanlar da bolca mevcut.)Kamp demek doğa demek,huzur ve sessizlik demek,yeteri kadar ekipmana,gölge bir alana ve harika bir yol arkadaşına sahipsenizO?müzik,doğa ve hayvan sesleri eşliğinde gidilesi bir yer.Gün batımı ise tek kelime ile muazzamO?
Avatar
Altyapısı yeterli, denizi güzel
Avatar
Mekan 10 numara ama isletmek 0 diyebilirim. Cadir alanini gördük parayı aldi bir daha görünmedi.ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum.oglum vardi küçük etrafta kopek dolasiyor birsey yapmiycani söyledi. Esim sabah erkwn saatte uyanip sahile inmek istemiş ama köpekler müsade etmemiş çünkü kovalamış kendini çöp konteynır üzerinde bulduğunu söyledi bu durum karşısında oğlumu rahat bırakamadım.tavuklar koro gibi sabaha kadar susmadilar...Gece 2 gibi lavabolari yikamaya calisti galiba sadece ses çıkardı. Duş alanina gelirsek sicak suya hic rastlamadık 3 tane cadir olmasina ragmen??wc desen berbat heryerden böcek cikiyor.mutfak alanida o keza...ülkemizin şöyle bir hastalikla basetmeye calisirken temizlik konusunda 0 aldiginiz paranim karsiligini bari verin...böyle bi yer kiymetli olmali bence...
Avatar
Sanki Rodos adasındaki mülteci kampı..
Avatar
Harika konakla ma pahalı yüzde yirmi indirimli olmalı

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Sığacık, Teos Cd. No:99, Seferihisar/İzmir
  • telefon Telefon : 90 535 397 9486
  • mail Mail :
  • website Website : https://ozcancamping.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

İzmir

Özcan Restoran Camping Plaj& Pinik Alanı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.