Kızıldağ Milli Parkı Onay

  Beyköy Köyü, 32800 Şarkikaraağaç/Isparta
  0544 316 22 11

Kızıldağ Milli Parkı

Kamp yapmayı sevenlerin uğrak noktalarından olan Kızıldağ Milli Parkı, Isparta'da yer almaktadır. Doğal güzelliği ve enfes manzarası ile kampçıların uğrak noktası olan Kızıldağ, şehrin gürültüsünden ve endişesinden, stresinden uzaklaşarak temiz havada tatil yapmak isteyenler için ideal bir yer. Sizin de bir tatilden beklentiniz hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirmek ve rahatlamaksa, Kızıldağ Milli Parkı kamp alanını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Kızıldağ Milli Parkı içinde kamp yapmak isteyenler, kendi çadırlarını getirebilir veya burada çadır kiralamayı seçebilirler. Parkta kamp yapacak misafirlerin tercih edebileceği diğer seçenekler arasında dubleks bungalov ev kiralamak veya konteyner evlerde kalarak kamp yapmak bulunuyor. Kızıldağ'ın misafirleri kendilerine en uygun konaklama türünü seçerek keyifli bir kamp deneyimi yaşayabilirler.

Kızıldağ Milli Parkı Özellikleri

Yorumlar (7)

Avatar
Harika bir yer..kar yagdigi zamanda gitmek isterdim corona izin verirse tabii ??
Avatar
Türkiyenin oksijen deposu olan Kızıldağ milli parkı, bungalov, çadır ve Prefabrik konaklama imkanı sunan doğal kamp merkezi. Yaz kış konaklama imkanı sunuyor. Evlerde alttan ısıtma sistemi mevcut. Ayrıca restaurantı, camisi, Çocuk oyun alanları ve her türlü yürüyüş imkanına sahip. Şarkikaraağaç merkeze 6 km mesafede olup, her türlü imkanlarını karşılamak mümkün. Günü bir piknik imkanı sunuyor. Bungalov evler için rezervasyon yapmanız gerekiyor.
Avatar
Kızıldağ barındırdıgı ağaçlar ile ülkemizin ve dahi dünyanın en nadide bölgelerinden biridir. Lübnanın bayrak sembolü ola. Ağaç ülkemizde sadece burada yetişir. Gittiğiniz de uçan kaçan güzellikler bulamazsınız burası mütevazi bir güzelliğe sahiptir. Muhteşem hava kalitesi ile gözlerinize sundugu güzelliği bütün bedeninize de hissettirir. Sadece birkaç saat sürecek doğa yürüyüşü dahi yapsanız aldıgınız her nefes size sağlık olarak döner. Uzun dönem kamp imkanı vardır. Kamp yapıldığında verdiği fayda bilimsel olarak kanıtlanmış ve literatürede girmiştir. Solunum rahatsızlıgı olanlar ciddi faydalar görmüşlerdir. Esasen çok şey yazılabilir ama internetten de yine araştırabilirsiniz. 22.09.2020 tarihinde giriş araç başı 9 TL. Kamp yapmak ücretli fiyatını bilmiyorum. Günü birlik giderek mangal ve piknik yapabilirsiniz.
Avatar
Her mevsimde farklı güzel olan çok muhteşem bir yer herkese tavsiye ediyorum.
Avatar
Çok begendim. Kesinlikle tavsiye ederim.Doga dolunay mükemmel Özellikle yukarida kıl çadır hizmet ve servis mükemmel
Avatar
Harika ızgara çeşitleri.Ve ucuz konaklama hizmetleri var
Avatar
Temiz havası ve sakin ortamı ile güzel bir doğal güzellik.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Beyköy Köyü, 32800 Şarkikaraağaç/Isparta
  • telefon Telefon : 0544 316 22 11
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.kizildagmilliparki.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Isparta

Kızıldağ Milli Parkı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.