Kızıldağ Milli Parkı Onay

  Beyköy Köyü, 32800 Şarkikaraağaç/Isparta
  0544 316 22 11

Kızıldağ Milli Parkı

Kamp yapmayı sevenlerin uğrak noktalarından olan Kızıldağ Milli Parkı, Isparta'da yer almaktadır. Doğal güzelliği ve enfes manzarası ile kampçıların uğrak noktası olan Kızıldağ, şehrin gürültüsünden ve endişesinden, stresinden uzaklaşarak temiz havada tatil yapmak isteyenler için ideal bir yer. Sizin de bir tatilden beklentiniz hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirmek ve rahatlamaksa, Kızıldağ Milli Parkı kamp alanını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Kızıldağ Milli Parkı içinde kamp yapmak isteyenler, kendi çadırlarını getirebilir veya burada çadır kiralamayı seçebilirler. Parkta kamp yapacak misafirlerin tercih edebileceği diğer seçenekler arasında dubleks bungalov ev kiralamak veya konteyner evlerde kalarak kamp yapmak bulunuyor. Kızıldağ'ın misafirleri kendilerine en uygun konaklama türünü seçerek keyifli bir kamp deneyimi yaşayabilirler.

Kızıldağ Milli Parkı Özellikleri

Yorumlar (12)

Avatar

Ebru De

Kamp için geldik. Çadır kurmak günlük 50? araba ile giriş 10?. İçinde elektrik prizler, tuvaletler ( her yerde sabunlar var) duş mescit çeşmeler,mini market, restoran, mangal için ızgara ve ocaklar mevcut. Priz için yanınızda üçlü priz getirmenizi öneririm. Gece aydınlatma çok iyi değil. Feneriniz olmalı. Gece cok soğuk olmuyor. Mavi sedirlerde kuş cıvıltılarıyla dolu güzel bir milli park
Avatar

İbrahim

Sürekli kamp için ailecek gittiğimiz bir mekan, havası doğası muhteşem. Astım,koah hastaları tercih ediyor genelde, gidilip görülmesi gerek bence. Çadırı kendiniz kurarsanız günlük 50 Lira ödemesi var, onların çadırını kiralarsanız 120 Lira ödemesi var. Kiralık çadırların içersinde mini buzdolanı mevcut, evleri kiralamak isterseniz 4 adet ev var kişi başı 160 Lira fiyatı var.
Avatar

nadir ö

Çok güzel doğa ile iç içe huzurlu bir ortam kamp yerleri piknik ve yürüyüş yolları ile doğa tutkunlarının kesinlikle gitmesi gereken bir yer
Avatar

Zeyneb

Günübirlik cilerin gereksiz cep telefonu konuşmaları bagirmalari ni saygısız ca Bulduk, bayan lar ortak kullanım banyo larinda klozet kapaklarında arızalar vardı düşük sayıda ziyaretçi olmasına rağmen bu arızaların giderilmemesine anlam veremedik. Bunlar dışında havası suyu doğası ve manzarası muazzam ???? elektrik çöp konteynırları tuvalet banyo Piknik alanları ve kontrol lü mangal yapma alanları güzel arızalar dışında hizmetler yeterli kurulu çadır ve ahşap kiralık evlerini ise pahalı bulduk sonuçta sağlık için gelenler var fiyatlarda bu pandemi de daha vicdanlı olunabilir.
Avatar

ahmet k

Doğa olarak iyi,giriş ücretli,girdikten sonra wc ,bir iki işletmenin olduğu bir alan var.Ayrica deskler vs de koymuşlar insanlar piknik vs yapsın diye.Bisikle gezilecek bir yer
Avatar

HÜLYA B

Harika bir yer..kar yagdigi zamanda gitmek isterdim corona izin verirse tabii ??
Avatar

Mustafa

Türkiyenin oksijen deposu olan Kızıldağ milli parkı, bungalov, çadır ve Prefabrik konaklama imkanı sunan doğal kamp merkezi. Yaz kış konaklama imkanı sunuyor. Evlerde alttan ısıtma sistemi mevcut. Ayrıca restaurantı, camisi, Çocuk oyun alanları ve her türlü yürüyüş imkanına sahip. Şarkikaraağaç merkeze 6 km mesafede olup, her türlü imkanlarını karşılamak mümkün. Günü bir piknik imkanı sunuyor. Bungalov evler için rezervasyon yapmanız gerekiyor.
Avatar

Melih D

Kızıldağ barındırdıgı ağaçlar ile ülkemizin ve dahi dünyanın en nadide bölgelerinden biridir. Lübnanın bayrak sembolü ola. Ağaç ülkemizde sadece burada yetişir. Gittiğiniz de uçan kaçan güzellikler bulamazsınız burası mütevazi bir güzelliğe sahiptir. Muhteşem hava kalitesi ile gözlerinize sundugu güzelliği bütün bedeninize de hissettirir. Sadece birkaç saat sürecek doğa yürüyüşü dahi yapsanız aldıgınız her nefes size sağlık olarak döner. Uzun dönem kamp imkanı vardır. Kamp yapıldığında verdiği fayda bilimsel olarak kanıtlanmış ve literatürede girmiştir. Solunum rahatsızlıgı olanlar ciddi faydalar görmüşlerdir. Esasen çok şey yazılabilir ama internetten de yine araştırabilirsiniz. 22.09.2020 tarihinde giriş araç başı 9 TL. Kamp yapmak ücretli fiyatını bilmiyorum. Günü birlik giderek mangal ve piknik yapabilirsiniz.
Avatar

Muammer

Her mevsimde farklı güzel olan çok muhteşem bir yer herkese tavsiye ediyorum.
Avatar

Hasan C

Çok begendim. Kesinlikle tavsiye ederim.Doga dolunay mükemmel Özellikle yukarida kıl çadır hizmet ve servis mükemmel
Avatar

MUKERRE

Harika ızgara çeşitleri.Ve ucuz konaklama hizmetleri var
Avatar

Mehmed

Temiz havası ve sakin ortamı ile güzel bir doğal güzellik.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Beyköy Köyü, 32800 Şarkikaraağaç/Isparta
  • telefon Telefon : 0544 316 22 11
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.kizildagmilliparki.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Isparta

Kızıldağ Milli Parkı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.