Kaynaklar Kamp Alanı

Eğer kamp alanı – 2 ‘ye kamp kurmayı tercih ederseniz, işte sizi kısa bir macera bekliyor. kamp 1 ‘e göre en az 1 saat ve eğimli bir zeminde yol almanız gerekecek. Bizim tercihimiz bu alandan yana oldu. Tüm yorgunluğumuza ve ufak tefek adrenalin dolu dakikalara değdi diyebiliriz. Çünkü kamp alnına varmadan, dik bir kayalıktan zirveye ulaşılması gerekiyor. Hem gün batımı, hem de dün doğumu gerçekten çok mükemmel. Aşağıda kamp alanı ikiye ait resimlerimizden bazılarını görebilirsiniz.

Kaynaklar Kamp Alanı Yeme – İçme

Köy meydanında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İsterseniz buradan erzak alıp kamp alnından kampınız bitinceye kadar inmeyebilir, isterseniz de yarım saatlik bir yürüyüşle öğünlerinizi köyde tamamlayıp tekrar kamp alanına gelebilirsiniz.

">

Kaynaklar Kamp Alanı Onay

  29 Ekim, 2234 Sok., 35395 Buca/İzmir, Türkiye
  (0232) 420 73 48

Yorumlar (12)

Avatar
Buca gölet İzmir gibi iklim olarak mükemmel ama bakımsız, ağaçsız, gölet kirli, tuvalet var suyu akmıyor pislik içinde insanlar şehirden uzak doğa ile iç içe olmak istiyor Gölette dikilmiş 1 tane ağaç yok çoğu yer tarla gibi, var olan neyse hala onla idare ediliyor. İnsanlar temel ihtiyaçlarını karşılayacak alanlar yetersiz bir mavi göl, Mogan gölü veya dikmen vadisi yanından geçemez. Ama İzmirin iklimi mükemmel.
Avatar
Çevre Temizlik kanusunda geliştirilme, hem gölet hemde piknik alanı için. Yeşillik çok zayif ve kurumuş hiç sulama yapılmamış.
Avatar
İzmirin yanı başında sessiz sedasız harika bir yer. Fiyatlar makul. Piknik alanları tertemiz. Otopark ücreti yok.
Avatar
Temizlik sıfır, Güvenlik rezalet durumda, otlar ise terkedilmiş ova gibi büyümüş. Oraya giden insanlarda pislik olunca heryere çöp atmış. Rezalet bir durum
Avatar
Güzel bir mesire yeri ancak üstü kapalı banklar çok yetersiz bir de malesef insanlarımız sıkıntı ... yapılmış olanları malesef korumayı bilmiyor lar
Avatar
Başka güzel , bakım ihmal edilmesin lütfen,daha aktif hale getirilse panayır gibi olur inşallah korona sonrası
Avatar
Mangal alanı dışında değişen bir şey yok. Çocuklar için oyun alanı sıfır desem yeridir. 2 sene içinde değişen bir şey yok.
Avatar
Haftaiçi giderseniz gayet sakin oluyor. Araçlarınızı koymak için uygun park yeri de mevcut. Şehrin bunaltıcı havasından kaçıp nefes almalık bir yer.
Avatar
temiz hava yeşil alan ve gölet gayet hoş
Avatar
Temiz bir yer değil tuvaletler çok pis ve çevreside pis
Avatar
Yaz ayında 23:00de kapanıyor alan. Çok saçma.
Avatar
Çok güzl yer manzarası süper

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : 29 Ekim, 2234 Sok., 35395 Buca/İzmir, Türkiye
  • telefon Telefon : (0232) 420 73 48
  • mail Mail :
  • website Website :

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

İzmir

Kaynaklar Kamp Alanı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.