Karya Beach Camping Onay

  Kıran, Menteşe/Muğla
  90 536 288 6454

Karya Beach Camping

Karya Beach Camping Muğla'nın Menteşe ilçesinde konumlanıyor. Ülkemizdeki ekolojik köy konseptini yaşatmaya çalışan sayılı alandan bir tanesi. Herşey dahil konseptini kamp dünyasına taşıyan işletme; çadır başı ücretlendirme yapıyor. Bunun haricinde sunduğu hizmetler için ücret talep etmiyor ve etmeyeceğini belirtiyor. Henüz çok keşfedilmemiş bir işletme olması sebebiyle sakin ve huzurlu bir atmosferi var. Ziyaretçilerine karşı oldukça anlayışlı ve her ihtiyaca içtenlikle cevap veriyor. Tuvalet, duş, banyo, soyunma kabini, şezlong, elektrik, buzdolabı kullanımı, masa - sandalye kullanımı ödediğiniz ücretin içerisinde. Atrıca tesisin bir de restaurantı bulunmakta. Doğal ürünlerle yapılan yöresel yemekleri denemek, kahvaltı etmek ve kokteyllerinizi yudumlamak için tercih edebilirsiniz. Akyaka'ya yolunuz düşerse mutlaka uğramanız gereken bir kamp alanı.

Karya Beach Camping Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (6)

Avatar
Doğası, işletmecisi ve çalışanları harika insanlar. Harika ağırladık. Tevsiye ediyorum kesinlikle gelip kalın
Avatar
Harika..... Temiz...Favori yerler den biri. Tavsiye ediyorum.
Avatar
Kendi evimizde gibi hissettiğim, bir gün kalırım diye gelip bir hafta geçirdiğim doğal ve samimi bir yer. Bünyamin abi nin demledigi çayları halen arar olurum.
Avatar
İlk kez kamp yapacaklara mutlaka öneririm (ilk kampım) Bünyamin abi ilgili biri ona ayrıca teşekkür ederiz. Duşlar ve tuvaletler tertemiz, mangal yapabileceğiniz ve bulaşıkları yıkayabileceğiniz alan da var. İsterseniz orman içinde isterseniz tesis içinde çadır kurabileceğiniz yerler var. Denizi harika, özellikle sabah deniz bambaşka bir keyif. Herkese mutlaka tavsiye ederim.
Avatar
Karya camping beach işletmenin güzel ilgisi ve temiz kullanım olanakları ile güvenle tatil yapabileceğiniz bir camp alanı.isletmede çalışan bünyamin bey hayatınızı kolaylaştırmak için varım diyen bir beyefendi.75 TL karşılığında sunduğu mangal dolap elektrik sahil şemsiye şezlong ve temiz wc duş olanağı ilede bence tercih sebebi olmalı
Avatar
Kampın yeri ve durumu oldukça iyi. Sürekli temizlemen tuvaletler var. Kamp yetkilileri de çok ilgililer bir sorun olduğunda yardım ediyorlar. Biz 1 gece kaldık, şansımıza çok rüzgar vardı ve orman içine çadırı kurduğumuzdan gece rüzgardan toz ve ağaçlardan dolayı uyuyamayıp, çadırı kampın korunaklı kısmına taşıdık. Eğer hava rüzgarlı değilse çadırı orman içine, rüzgarlıysa kamp alanına kurmanızı tavsiye ederi. Manzarası ve konumu çok iyi kampın, bizim açımızdan tek olumsuz taraf kampın ücretinin pahalı olması 150 lira iki kişi biraz fazla geldi bir de pos cihazlarının olmaması ve nakit çalışıyor olmaları. Onun dışında kamp alanı şahane

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Kıran, Menteşe/Muğla
  • telefon Telefon : 90 536 288 6454
  • mail Mail :
  • website Website : https://www.akyakakamp.net/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Muğla

Karya Beach Camping nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.