Kartal Vadisi Kamp Alanı Onay

  Göl, Sakarya Cd. No:74, Sapanca/Sakarya
  90 537 897 8473

Kartal Vadisi Kamp Alanı

Kartal Vadisi Kamp Alanı Sakarya'nın Sapanca İlçesinde bulunuyor. Kartal Vadisi'nde bulunan tesisin adı Kartal Vadisi Dağ Evleri fakat kamp yapmaya gelen ziyaretçiler tarafından kamp alanı olarak da biliniyor. Buradan anlaşılacağı gibi misafirlerine dağ evlerinde konaklama ve kamp yapma imkanı sunuluyor. Kamp yapacakların çadırını yanında getirmesi gerekiyor çünkü çadır kiralama hizmeti bulunmuyor. Tesise toplu taşıma ile ulaşım mümkün değil. Aslında alan daha çok dağ evleri kiralama konsepti üzerinde durmuş. Hem dağ evleri hem de kamp alanı çok sayıda kişiyi ağırlamak için müsait değil bu sebeple gitmeden önce mutlaka arayarak müsaitlik sorun. Ayrıca giden kişilerin yaptığı yorumlardan yola çıkarak; kamp alanı için tuvaletlerin ve imkanların yetersiz olduğunu söylemek mümkün.

Kartal Vadisi Kamp Alanı Özellikleri

Kartal Vadisi Kamp Alanı Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (5)

Avatar

ramazan

Harika bir ortam, insana bağımlılık yapacak bir yer kesinlikle. Önder bey ise çok iyi bir misafirperver. Aşırı tavsiye edilir.
Avatar

Servet

Evler birbirine çok yakın işletmeciyle sorun yaşadık 100 daha koy daha iyi bir yer bak arkadaş
Avatar

F.Hakan

13-15 temmuz tarihleri arasında 2 aile olarak kendi çadırımızda konakladık.kamp alanı etrafı tellerle çevrili ve sanki kendi özel mülkünüz gibi düzenlenmiş.kamp alanında tuvalet,bulaşık yıkamak için lavabo ve sıcak su olmamakla birlikte duş kabini mevcut.alanın ortasında bulunan ateş yakma yerinde kütüklere oturarak akşam keyfi yapabilirsiniz.eşimle her seferinde farklı kamp bölgeleri tercih ederiz burası şu ana kadar kendimizi en rahat ve huzurlu hissettiğimiz kamp alanıydı.işletmeci önder bey e çok teşekkür ederim.kamp alanında elektrik bulunmuyor alan güneş enerjili led lambalar ile aydınlatılıyor,hemen yanında akan küçük ama gür bir dere var.ihtiyaçlarınızı en yakında ki sapanca şehir merkezinden giderebilirsiniz.sapanca ile kamp alanı yaklaşık 10 km.yol asfalt olmakla birlikte virajlı ve dar.rakım 500 metre civarı çadırda kalamayanlar içinde 2 adet dağ evi kiralanıyor.kamp yapacaklara hiç tereddüt etmeden gönül rahatığı ile gelmelerini tavsiye ederim.
Avatar

ORGANİK

Elektrik yok, duş yok, kadın erkek ayrı tuvalet yok, telefon çekmiyor. Ruhsatlı bir kamp alanı değil, özel mülkiyetinde size ücreti karşılığında yer gösteriyor. Kamp yaptığınız alanın başında durmuyor. Sapancaya 9 km gibi gözükse de virajlar ve kötü yol nedeniyle araçla 20 dakika sürüyor.
Avatar

Gül Ayş

Resimde gördüğünüz kamp alanı kamp için hiç uygun bir yer değil. Çadır kuracağınız alan çok dar olmakla birlikte içeriye araç giremiyor. Oraya ve işletmeye sahip olan aileye güvenerek yola çıkmayın derim. Biz yukarda belirttiğim nedenlerle resimde görünen yeri tercih edemedik işletme sahibi ve oğlu yine kendilerine ait olan bir bahçede ücreti karşılığı kamp yapabileceğimizi söyledi. Bahçe de elektirik yok, su var, telefon çekmiyor. Tuvalet çok pis. Eşim ve ben yerleştikten sonra işletme sahibi aynı bahçeye 7 tane erkek grubana daha yer verdi. Bu çok rahatsız ediciydi çünkü bahçe büyük bir bahçe olmamakla birlikte Kapısı kapanmayan tek tuvaleti kadın ve erkek ortak kullanmak zorundasınız. İşletme sahibine rahatsızlığımızı dile getirdiğimizde orasının bir kamp alanı olduğunu söyleyerek yardımcı olmadı ki orası bir kamp alanı dahi değil özel mülkiyet.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Göl, Sakarya Cd. No:74, Sapanca/Sakarya
  • telefon Telefon : 90 537 897 8473
  • mail Mail :
  • website Website :

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Sakarya

Kartal Vadisi Kamp Alanı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.