Hipo Camp Gümüldür Onay

  Gümüldür İnönü, Meryem Ana Cd. No:35480, Menderes/İzmir
  90 232 798 7444

Hipo Camp Gümüldür

Hipo Camp Gümüldür İzmir'in MEnderes ilçesinde bulunuyor. Türkiye'nin en büyük kamp alanlarından biri olan Hipo Camp Gümüldür; mavi bayraklı bir plaja ev sahipliği yapıyor. 600 çadır karavan kapasitesi ile yoğun ama kimsenin birbirini rahatsız etmediği bir ortam sunan işletme, tatil tadında kamp yapmayı tercih edenlerin ilk tercihlerinden biri. Çadır ve karavan konaklamasının yanında isteyenler için bungalovda konaklama imkanı da mevcut. Fiyatlandırmanın hafta içi ve hafta sonu için farklı olduğunu söylemekte fayda var. Hipo Camp Gümüldür kısa süreli ziyaretçilerinin yanında, çok sayıda sezonluk tatilciyi de ağırlıyor. Çevre illerden tercih edeni çok olduğu gibi İzmir'de yaşayan kişilerde kamp yapmak için bu mega kamp alanını tercih ediyor. Kamp alanında her türlü ihtiyacınızı karşılayacak hizmet mevcut.

Hipo Camp Gümüldür Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (10)

Avatar
Fiyatı yüksek ama puan kırmak istemedim. Çünkü tesis çok güzeldi. Tuvaletler ve kamp alanı oldukça temizdi. Nezih bir yer. Özellikle ailesiyle birlikte gelmek isteyenler düşünmeden gelebilirler. Çocuklu aile çok. Tabi biz haftasonu gittik, haftaiçi farklı olabilir. Günübirlik kabul edilmiyor. Mangal ve tüp yasak. Belki can sıkıcı olabilir ama güvenlik ve huzur açısından bence bu kampın artısı. Zaten sahilde mangal yapabiliyorsunuz. Prizler yetersiz ben olsam yerin altından kabloları götürür, prizleri ağaçlara monte etmektense, priz kuleleri yaparım. Bu şartlar altında yanınızda uzatma kablosu götürmeniz yararınıza olacaktır. Beğendiğiniz çadır alanı prize uzak olabilir. Benim gittiğim tarih itibariyle deniz dalgalıydı. Sahili taşlıydı. Şezlong yoktu. Sincaplar çocuğunuz varsa çok güzel oluyor. Yanınızda yer fıstığı götürmeyi unutmayın.
Avatar
10 kişilik bir grup ile geldik. Ve kamp alanı olduğu icin sadece günübirlikci ve piknik için gelenleri almamaları güzel bir artı oldu. Ortak mutfak duş tuvalet var ( tuvalet kağıdı çoğunlukla yok) ve idare eder temizlikte. Gelenler genelde oturaklı kişiler ve gayet sakin sessiz bir ortam. Kamp alanında ateş ve mangal yasak bu da çadır etrafında koku olmasının önüne geçiyor. Sahil ve kamp alanı arasında mangal alanı var kısıtlı da olsa, ancak iş görüyor. Sahilde de ateş yakmak yasak. Ortak buzdolaplarinin yanında prizler mevcut. Denizi güzel, yer yer aniden derinleşiyor. Şezlong yok ancak şemsiye mevcut. Tek sorunu Ortak buzdolaplarından biraların çalınması olayı mevcut. Buna dikkat etmek lazım. Bir de sinekler için önlem alınırsa tamamdir..
Avatar
Ilk kamp tecrübemiz oldu 4 yaşında kızımla biz bungalovda kalmayı tercih ettik ve rahatlıkla 3 yetişkinin kalabileceği şekilde hazırlanmıştı ormanın içerisinde temiz havası olan hayvan dostu olan bir isletme yiyecek konusunda büyük marketlere yakın kendi marketleri henüz aktif değildi herşey tedarik edilebiliniyor mutfak vc banyo soyunma kabinleri gibi alanlar temizdi kamp sakinleri genelde aileler ve gençlerdi biz çok eğlendik özellikle çocuklu ailelerin ve hayvan severlerin çok rahat edebilecekleri biryer çalışanlar güler yüzlü ve çözüm odaklı yardımlaşma noktasında ellerinden geleni yapıyorlar biz ilk tecrübemizden çok keyifli ayrılıyoruz ve artık burasıda uğrak yerlerimiz arasında olacak...
Avatar
Hoş olmayan bir fiyat politikası var araba çadır karavan otopark ücreti gibi yüksek bir paranın yanında kişi başı ücret alınıyor sitesinde cumartesi günü yüzde 50 zam bayramda yüzde 25 zamlı fiyat veririz diye de açık açık yazmışlar. Burdan anladığımız tatil yaparken her firsatta zam. Üstelik bulasik alanini gectim duşta bile sıcak su yok. Sık gelen ziyaretciler resmi olmayan bir sekilde kendi aralarinda otobuste yer tutar gibi yer ayirmaya çalışıyorlar gelenlere müdahale ediyorlar idare de normalmiş gibi davranıyor.
Avatar
Sıcak su, mutfak ve güvenlik ile ilgili birkaç husus dışında temiz, düz ayak bir kamp alanı. Belki henüz sezon başında olduğu için sıcak su yoktu. Mutfak sadece tek bir tarafta olunca bungalov tarafından sürekli git gel yapmak zaman kaybı oluyor. Güvenlik hususu ise , mutfakta ocaklarin ne tarafa açıldığı belli değil. Biri açık bıraksa belli bile olmaz. Her ocağın başında vana olmalı ve gaz alarm sistemi olmalı. Mümkünse bungalov tarafına da mutfak ve bir noktada yüksek amperli prizler konulmalı. En azindan çay içmek bu kadar zor olmasın. Ufak taşlardan yada ahşaptan bazi rotalarda yürüme yolu yapılabilir.
Avatar
Kamp alanında oluşan bir sorun için çalışanlara gittiğimizde ukala ve saygısız bir tavırla karşılaştık. Müşterilere ister kalın ister kalmayın gibi bir tavır söz konusu. Haklı olarak memnun kalmayıp çıkmak istediğimizde ise para iadesi olmadığı söylendi ve dalga geçer şekilde sinemaya gittiğinizde filmi beğenmeyince paranızı alabiliyor musunuz dendi. (Ki kalmadığımız sürenin ücretini istiyoruz.) Bu da işletmenin ne kadar kalitesiz olduğunun göstergesi. Şu Covid döneminde tuvaletler de leş gibiydi. Bakkala gidiyorsunuz bir şey soruyorsunuz bön bön suratına bakıyor. Denizi pis, şezlong var diyor ama yok. Akşamları bitişiğindeki işletmeden dolayı düğündeymişsiniz gibi hissediyorsunuz çünkü son derece yüksek ve rahatsız edici sesler geliyor. Kesinlikle berbat.
Avatar
Çadır ve karavan ile konaklamaya izin verilirken günübirlik girişe izin verilmiyor. Karavanımızla Ağustos ortasında bir Cumartesi günü giriş yaptık, oldukça yoğun bir hafta sonuydu. Pazar günü öğleden sonra yoğunluk azalmaya başlıyor, hafta içi ise kamp alanı yarı yarıya boşalmıştı. Alan geniş olduğu için yoğunlukta bile rahatsızlık duymadık. WC ve duşlar sık sık temizleniyor. Sanırım kalabalık günlerde işletme daha fazla özen gösteriyor. Hafta sonu daha temizdi. Sıcak duş mevcut. Bulaşık ve çamaşır yıkama alanları düzenli. Denize yakın parseller genelde sezonluk konaklayanlar tarafından kullanılsa da aralarda yer bulmak mümkün olabiliyor. Resepsiyona yakın alanlar aynı zamanda karayoluna da yakın olduğu için gürültülü. Elektrik 900W ve bolca priz bulunuyor yine de 30 m. kablo bulundurmakta fayda var. Ortak kullanıma sunulmuş bol miktarda buzdolabı mevcut, haftada bir temizlikleri yapılıyor. Ayrıca geniş bir mutfak alanı bulunuyor. Kafeteryası, marketi mevcut. Zincir marketler çok yakın. Denizi ve kumsalını bulunduğumuz süre içerisinde keyifli bulduk. Kumsalda şemsiyeler bulunuyor. Deniz öğlene kadar sakin öğleden sonra rüzgarın yönüne göre dalgalanabiliyor. Çabuk derinleşen ve kenarında ufak çakıllar bulunan bir denizi var. Kumsal oldukça geniş olduğu için haftasonunda bile kalabalığı hissetmedik. Açık alanda ateş yakılmasına sadece kumsalda izin veriliyor. Bu alanda beton masa ve banklar mevcut. Belirli günlerde manav, her gün damacana su (ısmarlandığı taktirde aynı zamanda tüp) araçları kampa giriş yapıyor. Kumsalda gün boyu kaynamış mısır ve midyeci geçiyor.
Avatar
Fiyatlar aşırı yüksek kişi başı 48 tl alıyorlar ve ekstra 30 tl çadır kurma parası alıyorlar 2 kişi bir günlük 128 tl ödedik buna rağmen ışık sağlanan direkler çok uzak herkes çok iç içe mangal yakımına kesinlikle izin vermiyorlar hatta tüp bile yasak mangal yakmak isteyenler sahile yönlendiriyorlar en az 350 mt eşya taşıman mangal taşıman lazım denizi 1 metre sonra 3 metre oluyor girişi taşlık yüzme bilmeyen kesinlikle gitmesin. Ayrıca kampın içimde sabah 9 da traktör dolaşıyor . Traktör yolu diye prize yakın yerlere müdürümüz kızıyor diye çadır kurdurmuyorlar herhün kampın içinde traktörün ne işi varsa oda ayrı bişi tek güzel yanı duşlar ve wc temiz ondada kamp alanında tüm tuvaletler klozetli bu dönemde sıkıntı en az biri alaturka olabilirdi . Alaturka tuvalet çok uzakta fiyata göre bir daha gidilir mi bu hizmete asla denizi güzel ve su sıcaklığı iyi ama derinlik var
Avatar
Iki gece ailece 6 kişi iki bungalov da kaldik.ortak wc ve duslar gayet temiz.kamp alanı büyük çam ağaçları altında kurulmuş ve denizde kendi sahili var . Çadır karavan ve bungalov seçenekleri mevcut.Fiyat performansı başarılı bir yer .Kamp alanında bar ve mini market mevcut. Gece kesinlikle sessiz bir yer ve gece bekçileri mevcut.Bekciler hem sahili hem de kampın genelini koruyorlar. Kamp alanında mini pazar bile kuruluyor. A101 alışveriş aracı da geliyor. Bölgede bim a101 ve şok çok yakın.Denizi güzel suyu sıcak ve yüzmeye doyamıyorsunuz. Bunlar artılar idi .Kampın eksileri ,sahil kumsalı kirli ve temizlenmiyor . iki ayaklı hayvanların bıraktığı atıklarla dolu. Deniz biraz taşlı ama yüzmeye engel değil. Denizin içinde zaman zaman akıntının getirdiği yine iki ayaklı hayvanların yiyecek ambalajları yüzebiliyor. Sahilde mangala izin var fakat oradaki mangalların ve masaların durumu kötü. Şemsiyelerin de durumu kötü ve şemsiye altında şezlong yok . Özetle;Kampın artıları eksilerini iyi kapatıyor fakat 5 yıldız olamıyor. Biz beğendik eğlendik sincapları ve kirpileri çok sevdik. Türkiye şartları için 5 üzerinden 4 yıldız çok iyi sayılır.
Avatar
3 yıldır gitmemiştim yorumlar beni biraz şaşırtmış gitmekten vazgeçmek üzereydim kesinlikle yorumlara itimat etmeyin tuvaletler banyo tertemiz 3 gece 4 gün kaldım wc ye ne zaman girsem çamaşır suyu kokuyordu sıvı sabun her zaman var elektrik ve mutfak konusunda hiç sıkıntı cekmedik. Market ve restoranda soguk su bulunamiyor ama yakinda marketler var aracinizla gidip alip gelebilirsiniz. Ozel esyalariniz ortada unutsaniz bile hic kimse dokunmaz o konuda kesinlikle rahat olabilirsiniz. Hiç gundi ile karşılaşmadık tam bir aile yeri sanirim secerek aliyorlar . Resepsiyon ve cadir icin yer gosteren kisiler gayet kibarlar market ve restoran calisanlari genc ve kamp esnafı?? rahat bir kamp alani tabi ne beklediginize bagli her sey kisiye gore farkli görüş sağlayabilir ama biz Çok memnun kaldık ve her konuda bir kamp icin her sey dusunulmus deniz birden derinlesiyor fakat suyu cok temiz ve cok guzel geceleri eşinizle uzanip yildizlari izleyebilirsiniz huzur verici ortam kesinlikle muhtesem Teşekkür ederiz

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Gümüldür İnönü, Meryem Ana Cd. No:35480, Menderes/İzmir
  • telefon Telefon : 90 232 798 7444
  • mail Mail :
  • website Website : https://www.hipocamp.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

İzmir

Hipo Camp Gümüldür nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.