Gökyüzü Orman Kampı Onay

  Dereköy Mahallesi / Kemalpaşa/ İzmir
  90 537 949 2776

Gökyüzü Orman Kampı

Gökyüzü Orman Kampı görüp görebileceğiniz en büyük ve en ihtişamlı kamp alanlarından bir tanesi. İhtişam derken lüks ve modern bir alandan bahsetmiyoruz; doğanın sunduğu ihtişam burada belirtilen. İzmir Kemalpaşa ilçesinde bulunan kamp alanı 12 000 metrekarelik bir alanı kapsıyor. Gece gökyüzünü ve yıldızları hayranlıkla seyredeceğiniz, gündüz ise ağaçlar ve doğayı izlerken mest olacağınız bir yer burası. Doğal güzelliklerinin yanında işletmesinin sunduğu imkanlarda kampçılar için gayet yeterli. Duş, tuvalet, mutfak, buzdolabı gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar mevcut. Hakkında çok fazla bilgi bulunamayan bu kamp alanı; hala gizliliğini ve bakirliğini korumakta. Bu sebeple gittiğinizde kalabalık bir ortamla karşılaşma olasılığınız oldukça az. Yani hem doğanın sakinliğinde hemde işletme güvencesinde bir kamp yapabilirsiniz.

Gökyüzü Orman Kampı Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (7)

Avatar

Orhan K

Kafa dinlemek için huzurlu biryer işletme filan yok ama köy yakın bakkallardan ihtiyaç temin edebilirsiniz Haziran ayında dere kurumuştu maalesef güzel tırmanma alanları var bisiklet götüre bilirseniz güzel bir Dağ turu atabilirsiniz??
Avatar

Leokar

Umarım daha temiz kalabilir.
Avatar

oya gül

Bir ay önce gittik hiçbirşeye benzetemedim. Yol kenarında boş bir alan sadece . Bir özelliği yok bence .
Avatar

ÖZGÜR A

Res çiler yeni yol yapmış. Kamyonlar geçiyor sürekli.
Avatar

ATATÜRK

Huzur verici
Avatar

Masked

Çok ıssız bir yer, yorumlarda dere olduğunu söylediler ama gittiğimizde dere falan yoktu. Çekirgelerin sesinden birbirinizi duymak aşırı zor oluyor.
Avatar

Hulya G

Ücretsiz bir kamp alanı. Dereköy isimli köyün içinden geçerek gidiliyor. Yol araç için uygun ancak tepede bir kamp alanı daha varmış, arazi aracıyla çıkılması tavsiye ediliyor oraya da. Tuvalet yok ne yazık ki. Su da öyle ama kamp alanının yanında dere akıyor hemen. Suyu da temiz. Hava sıcaklığı İzmir merkeze göre daha düşük oluyor. Tırmanış bölgeleri var. Güzel bir yer.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Dereköy Mahallesi / Kemalpaşa/ İzmir
  • telefon Telefon : 90 537 949 2776
  • mail Mail :
  • website Website : http://brosvalley.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

İzmir

Gökyüzü Orman Kampı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.