Göktur Camping Onay

  Çeltikçi, Eski Erdek Yolu, Erdek/Balıkesir
  90 266 855 8011

Göktur Camping

Göktur Camping Balıkesir'in Erdek ilçesinde bulunuyor. Erdek son zamanlarda yerli ve yabancı turistler için oldukça popüler bir tatil beldesi. Ayrıca İstanbul, Kocaeli, Bursa gibi büyük ve stresli şehirlerde yaşayanların en sık tercih ettiği tatil bölgelerinden biri. Bunda mesafenin yakın olması ve denizinin ve doğasının dinlenmek için güzel olmasının etkisi büyük. Tesiste konaklamak isteyenler için çadır, karavan, bungalov ve prefabrik ev olanakları sunulmakta. Ortak alanlarda buzdolabi, tuvalet, sıcak ve soğuk su ile duş imkanı mevcut. İşletmeye ait küçük bir büfe bulunuyor. Burada ekmek, su gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün fakat daha fazla alışveriş yapmak için birkaç kilometre uzaktaki marketleri kullanmanız gerekiyor.

Göktur Camping Özellikleri

Göktur Camping Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (4)

Avatar
Bu yaz tatilimi kamp için kullanmak istedim ve erdekte goktur kamp alanına gittim ilk girişte Seval hanım bizi karşıladı ve bize cadirimizi kuracağımız yerleri tek tek gösterdi daha sonra bize orada faydalanabilecegimiz yerleri tanıttı dostlar duşlar ve WC günlük dezenfekte ediliyor.Sabah kahvaltıyı kamp alanının içinde bulunan snack barda efsane güzel bir tost ile yaptık aynı zamanda yemek ve temel ihtiyaç malzemeleri mevcut içinde velhasıl herkezin yoğun yorgun olduğu zamanlar olabilir kötü yorum yazanlar biraz empati kurmalı yani sonuçta orada çadır kuruyorsunuz orası doğa biri sizin arkanızdan herzaman kosacaksa 7-24 servis veren 5 yıldızlı bir otel seçin sonuçta bu kamp alanı size hem güven hemde doğada yaşam sunuyor.Ve söylemeden yapamiycam Seval hanımın bir odada sakladığı eski model klasik arabayı görmeden gitmeyiniz :)
Avatar
Gayet başarılı denize sıfır ilgililer samimiler
Avatar
Geçen sene olduğu gibi, bu sene de gidip yine oldukça memnun ve mutlu ayrıldık. Yazacaklarım da objektif ve gerçek yorumlarım var.Çocuklar için kesinlikle güvenilir ve cazip bir ortam var. Hayvan dostu bir işletme. Ve kamp alanında;tavşanlar, kediler, köpekler, ördekler, tavuklar var. Kamp alanı yeşiller içinde, sakin ve serin. Denizi Marmara için oldukça güzel.Seval hanım ve çalışanları son derece ilgili ve en önemlisi samimi insanlar. Çocukları Rüzgar ve Ada da kendileri gibi cana yakın ve yardımsever. Oğulları Rüzgar yaşına göre oldukça becerikli bir çocuk. Bize çadırımızı kurarken bile yardımcı oldu. Olumsuz eleştirilerin maksadının farklı olduğunu düşünüyorum. Birebir yaşadığım ve gördüğüm şeyler bunu düşünmem sebep oldu. Saç kurutma makinesi lazım olduğunda Seval hanım çadırımıza kadar kendi makinesini getirdi sağolsun. Bebekli bir aile geldi geç saatte olduğu halde geri çevirmedi ve sessizce çadır kurmalarına izin verdi ve yerleşmelerine bizzat yardımcı oldu. Erken saatte uyuyan bir aileyi rahatsız etmemek için ellerinden geldiğince temkinli hareket ettiklerini de gördüm.Kamp alanına gelen insanlar da son derece saygılı ve samimi genel olarak. İki yıldır güzel arkadaşlıklar edinerek ayrıldık. Ortak kullanım alanları sürekli temizleniyor fakat insanlarımız özensiz olduğundan ara ara sıkıntı olabiliyor. Buzdolapları yeterli sayıda. Tek eksik dolaplara su koyulmasının yasak olması. Velhasıl bizim için Göktur kamp, hevesle gidip mutlu olarak ayrıldığımız, her sene gideceğimiz ve dostlarımıza tavsiye ettiğimiz o bölgedeki en iyi kamp alanıdır. Teşekkürler ??
Avatar
Kamp alanına girer girmez alanları gezdirmeye bile tenezzül etmeden ay ben yorgunum kendiniz dolaşın bakın denildi, hizmet sıfır sürekli çalışanların kaba tavırlarıyla karşılaştık ortak alan da ocak yok herşey için ayrı para istiyorlar bir avuç detarjan istedim kıyafetimi elimde yıkamak için 10 TL para ödedim, bazı yorumlara aldanıp gittim ama kaldığınız gün ve kişi sayısına göre elde edilen para miktarı kadar ilgi ve alaka görüyorsunuz... Müşteri memnuniyeti sıfır.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Çeltikçi, Eski Erdek Yolu, Erdek/Balıkesir
  • telefon Telefon : 90 266 855 8011
  • mail Mail :
  • website Website : https://www.gokturcamping.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Balıkesir

Göktur Camping nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.