Gizli Koy Onay

  Liman, 07130 Konyaaltı/Antalya, Türkiye
 

Gizli Koy

Gizli Koy Antalya Kemer Beldibi’ne bağlıdır. Gizli Koy, tatilciler için bulması zor fakat bulduğuna değecek bir kamp merkezi. Eşsiz sahili ve manzarasıyla kafa dinleyebileceğiniz yada doyasıya yüzebileceğiniz bir yer. Bu Koyda kamp veya günübirlik piknik yapabilirsiniz. Plajda herhangi bir işletme, tuvalet veya banyo bulunmuyor. Bu yüzden hazırlıklı olmakta fayda var. Plaj kum ağırlıklı ve diğer iyi tarafı da internet ve telefon çekiyor. Eski sakinliğini bulmak zor fakat birçok tatil beldesine göre daha sakin bir kamp mekanı için tercih edilebilir. Antalya’nın merkezine sadece 28 km mesafede olmasına karşın, bu yolun belli bir kısmını yürümeniz gerekiyor. Ama emin olun çektiğiniz zahmete değecektir.

Yorumlar (11)

Avatar

Hamdi T

Gidip kamp yapmalık bir koy. Ama artık eskisi gibi değil keşfedilmiş ve kalabalık bir koy.
Avatar

Nail Ka

Doğa ile ilgili kısmı süper ama iş insana gelince maalesef kapmcıların ve sorumsuz kişilerin pisliği her yerde... Bulmak istediğiniz gbi bırakın lütfen...
Avatar

Şükriye

Manzarası harika bir yer. Gizli koy olarak anılıyor ama biraz kalabalık ?????+? Deniz çok berrak ve temiz aynı şeyi çevre için diyemicem insanlar her zaman ki gibi çöplerini atmış. Lakin manzarası ve konumu görülmeye değer.
Avatar

ismail

Sessiz sakin yüzmek için güzel yer ama yürüme yolu çok sıkıntılı.
Avatar

Kadir E

Otel tarafında girişi pandemi sebebiyle beton bariyerlerle kapalı.. güzel yer inişi sıkıntılı biraz. Biz motorla zorda olsa giriş yaptık.. jandarma tarafından sürekli kontrol ediliyor..Ailelerde geliyor çiftlerde, turistlerde...
Avatar

Arif Be

Moloz ve çöp yığınları fakat denizi temiz ve güzel kamp yapmak için mecbur kalmadıkça önermem
Avatar

A Coşar

Yasak olmasına ragmen daracık alanda mangal yakarak ortamı kokutan egitimsizlere rağmen mükemmel. İnişi dik ve kayalık olduğu için bebek ve yaşlılara riskli.
Avatar

Numan G

Manzara harika yukarıdan zorlu bi iniş, oteller sağolsun kapatmışlar her yeri 500 mt araç trafiğine kapalı bi alanda yürüyorsunuz. Deniz kum güneş manzara harika fakat insanlarımız biraz daha duyarlı olup, etrafa çöp atmaktan vazgeceriz umarım. Güzellikler güzel kaldıkça değerli.
Avatar

Seval B

Tek kelimeyle bu kadar da olmaz. Gizli koy demişler ama hiçbir gizliliği kalmamış. Antalyadan Bisikletlerle çıktık yola çöplükten molozdan geçilmiyor. Yandaki otelin bütün müşterileri orada her tarafta tuvalet pisliğinden geçilmiyor. Ama şu manzaraya Sucuk ekmeğe değer. Tabi ki çöplerimizi ve yaktığımız ateşi söndürmeden dönmedik. Keşke insanlar duyarlı olsada nu güzel yeri kaybetmesek. Görülmesi gereken yerlerden biri bence ??????????
Avatar

wolfeys

İniş çok zor. Sahil yakınındaki otellerden dolayı kalabalık oluyor.toplam 1.5kmyol yürünüyor.
Avatar

Musa AT

Bakım istediği ortada çöpler alınmamış gelenler çöplerini sağa sola koymuş. Zamanında yapılan tünelin molozlari oraya dökülmüş gibi duruyor. Otelin hemen yanından araç girişini kapatmislar. Bı 300-400m yürüdükten sonra birde aşığaya iniyorsunuz. O yüzden mümkün olduğunca az esyayla gidin. Hele yüzdükten sonra o yukarıya çıkış ve yol bitmiyor ?? Ama herşeye rağmen denizi berrak, güzel ve ılık. Öğlen sıcağı bile olsa kayalıkların altında yüzülebilir pay var. Kayalıkların devamında arka tarafta küçücük plaj mevcut??

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Liman, 07130 Konyaaltı/Antalya, Türkiye
  • telefon Telefon :
  • mail Mail :
  • website Website :

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Antalya

Etiket Bulutu


Gizli Koy nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.