Gelibolu Kömür Limanı Onay

  Kömür Limanı mevki, 17500, Fındıklı/Gelibolu/Çanakkale
  0546 897 14 44

Gelibolu Kömür Limanı Özellikleri

Yorumlar (4)

Avatar
Biz daha devamlı kamp yapiyoruz ancak bundan kötüsünü görmedik. Gittiğiniz an pişman oluyorsunuz. Tuvaletin çevresi tamamen pislik kokuyor, içerisi gerçekten çok pis çalışanlar saatte bir temizlediklerini söylüyorlar ama o çöpler hep aynı dolulukta:) çadır atacak yeri zor bulduk, hepsi iç içe. Mutfak olmamasını anlarım ancak mutfak diye ortaya bi lavabo koymuşlar, lavabo tıkanmıştı ve sürekli dışarıya su taşıyordu. Elektrik yok, duş yok(sampuansiz yikanabilirsiniz). Ulasimi zor, o yola değmiyor. Ben buraya yıllar evvel gelmiştim ısletme yokken ve bir doğa harikasıydı. Ancak işletme ile birlikte rezil olmuş, komur limanına en büyük kazık olmuş. Kesinlikle gitmenizi tavsiye etmiyorum, verdiğiniz kişi başı 40 tlye asla değmiyor.
Avatar
2 yıldız sadece deniz ve orman için, gerisi hayal kırıklığı. Bir gece için kamp attık gözlemlerim şöyle; tesise bağlanan çok bozuk bir yol (yiyecek alabileceğiniz en yakın köy 3-4 km mesafede ama yarım saatte ulaşabiliyorsunuz). Kişi başı 40 tl. Elektrik temini yok. Mutfak ve tuvalet lavabosu ayrı değil. Tuvaletler pis ve yetersiz (temizlendiği falan yok sabahın 7sinde girdim gene leş gibiydi). Pandemi bahanesiyle sadece gözleme yaptıklarını söylüyorlar, 33lük efes malt 30 tl. En yakın köyde kasap, manav, alkol yok. Hazırlıksızsanız sıkıntı. Tesis hiçbir şey temin etmiyor. Denizi çok iyi ormanı da kamp atmak için uygun. Bir daha gitmem.
Avatar
Arkadaşlar eşim ile birlikte günübirlik gittik döndük iyikide öyle yapmışız doğa ya ve denize diyecek tek kelime yok mükemmel ama ne yazıkkı bir işletme kurulmuş oraya tahtadan saçma sapan şezlong ve şemsiye için ki yetmiyo 25 tl kişi başı günlük ücret alıyolar ha kamp atarsanız kişi başı 40 tl ne mi sunuyolar düzensizlik, dağınıklık ve pis buldum plaj ve işletme kısmı için söylüyorum. Abi tuvalettler pislik. Çadırlar düzensiz va dağınık. Ha birde yanınızada yiyecek götürün şehir merkezi uzak ve yolları kötü orada yemek isterseniz 15 liralık yemek 50 ye gelir bir bira şişe 30 tl dedi ya kardeşim tamam ordan basıyosun kamptan basıyosun günü birlikten basıyosun bağri hakedecek bir tesis kur oraya tamamen dolandırıcılık üzerine elin melketinde olsun böyle yerler neler yapıyolar yazık günü birlik gidin dönün derim.
Avatar
Denizi mükemmel tertemiz ama soğuk:) Giriş 25 tl kişi başı günlük. Kamp yapabiliyorsunuz. Söylenen gibi sağda solda çöp yok giriste konteynırlar dolu evet ama sizle alakası yok belediye neyse gelip alıyor belli zamanlarda.Sansımızamıdır bilmem çok kalabalık değildi ve hep aileler var. Sadece yol çok bozuk ama değer. İşletmeciler icin söylenen kötü yorumlarla karşılaşmadık. Kendi yiyeceğinizi içeceğinizi getirebiliyorsunuz. Girişte araçları karşılayan kişi gayet ilgili biz öncelikle bakmak sonrasında karar vermek istedik hoşgörüyle karşıladı. Tuvaletler gayet temizdi. Zaten gittiğiniz yerler kendi kendine değil insanlar sayesinde kirleniyor. Herkes gittiği ve kullandığı yeri temiz tutarsa sorunda kalmaz. Yanınızsa çöp poşeti bulundurup çöplerinizi toplamanız sizler bizler içindir. İlk gelişimdi bir daha kesin gelicem.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Kömür Limanı mevki, 17500, Fındıklı/Gelibolu/Çanakkale
  • telefon Telefon : 0546 897 14 44
  • mail Mail :
  • website Website :

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Çanakkale

Gelibolu Kömür Limanı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.