Gelibolu Kömür Limanı Onay

  Kömür Limanı mevki, 17500, Fındıklı/Gelibolu/Çanakkale
  0546 897 14 44

Gelibolu Kömür Limanı Özellikleri

Yorumlar (8)

Avatar

Ahmet c

2015 de gittmiştim o zaman ücretsiz di ve çok da temizdi 2017 den sonra işletmeye devredilmiş ama hizmet bedeli adı altında 40 tl verdik kapıda karşılanıyorsun içerisi çöp yıgını tuvaletler resmen günlerce beklemiş lagam kokuyor çalışanlar nasıl tiplerdi anlamdım sokak mafyası gibiler işletme resmen berbat ötesi taşlık ve engebeli yolu da cabası deniz harika doga çok güzel ama işletme ve çevre 0 bile çok _0 veriyorum birdaha da asla gittmem..böylesi güzel bir yer ancak bukadar berbat bir işletmeye verilir.
Avatar

demet a

İşletmecileri tarafından sırf arabamızı onların istemediği yere park ettik diye darp edildik, şikayetçi de olduk. Dayak yemek isteyen gidebilir.
Avatar

Muharre

Muhteşem manzarası, bakir alanları, denizi ile çok güzel yer, kamp yapılabilir çadır ve karavan yerleri var,
Avatar

Doğru K

suyu çok soğuk ve kisa mesafede derinleşiyor birde deniz kestanesi cok fazla var dikkatli olun
Avatar

öykü ev

Biz daha devamlı kamp yapiyoruz ancak bundan kötüsünü görmedik. Gittiğiniz an pişman oluyorsunuz. Tuvaletin çevresi tamamen pislik kokuyor, içerisi gerçekten çok pis çalışanlar saatte bir temizlediklerini söylüyorlar ama o çöpler hep aynı dolulukta:) çadır atacak yeri zor bulduk, hepsi iç içe. Mutfak olmamasını anlarım ancak mutfak diye ortaya bi lavabo koymuşlar, lavabo tıkanmıştı ve sürekli dışarıya su taşıyordu. Elektrik yok, duş yok(sampuansiz yikanabilirsiniz). Ulasimi zor, o yola değmiyor. Ben buraya yıllar evvel gelmiştim ısletme yokken ve bir doğa harikasıydı. Ancak işletme ile birlikte rezil olmuş, komur limanına en büyük kazık olmuş. Kesinlikle gitmenizi tavsiye etmiyorum, verdiğiniz kişi başı 40 tlye asla değmiyor.
Avatar

Tolga G

2 yıldız sadece deniz ve orman için, gerisi hayal kırıklığı. Bir gece için kamp attık gözlemlerim şöyle; tesise bağlanan çok bozuk bir yol (yiyecek alabileceğiniz en yakın köy 3-4 km mesafede ama yarım saatte ulaşabiliyorsunuz). Kişi başı 40 tl. Elektrik temini yok. Mutfak ve tuvalet lavabosu ayrı değil. Tuvaletler pis ve yetersiz (temizlendiği falan yok sabahın 7sinde girdim gene leş gibiydi). Pandemi bahanesiyle sadece gözleme yaptıklarını söylüyorlar, 33lük efes malt 30 tl. En yakın köyde kasap, manav, alkol yok. Hazırlıksızsanız sıkıntı. Tesis hiçbir şey temin etmiyor. Denizi çok iyi ormanı da kamp atmak için uygun. Bir daha gitmem.
Avatar

Levent

Arkadaşlar eşim ile birlikte günübirlik gittik döndük iyikide öyle yapmışız doğa ya ve denize diyecek tek kelime yok mükemmel ama ne yazıkkı bir işletme kurulmuş oraya tahtadan saçma sapan şezlong ve şemsiye için ki yetmiyo 25 tl kişi başı günlük ücret alıyolar ha kamp atarsanız kişi başı 40 tl ne mi sunuyolar düzensizlik, dağınıklık ve pis buldum plaj ve işletme kısmı için söylüyorum. Abi tuvalettler pislik. Çadırlar düzensiz va dağınık. Ha birde yanınızada yiyecek götürün şehir merkezi uzak ve yolları kötü orada yemek isterseniz 15 liralık yemek 50 ye gelir bir bira şişe 30 tl dedi ya kardeşim tamam ordan basıyosun kamptan basıyosun günü birlikten basıyosun bağri hakedecek bir tesis kur oraya tamamen dolandırıcılık üzerine elin melketinde olsun böyle yerler neler yapıyolar yazık günü birlik gidin dönün derim.
Avatar

Almina

Denizi mükemmel tertemiz ama soğuk:) Giriş 25 tl kişi başı günlük. Kamp yapabiliyorsunuz. Söylenen gibi sağda solda çöp yok giriste konteynırlar dolu evet ama sizle alakası yok belediye neyse gelip alıyor belli zamanlarda.Sansımızamıdır bilmem çok kalabalık değildi ve hep aileler var. Sadece yol çok bozuk ama değer. İşletmeciler icin söylenen kötü yorumlarla karşılaşmadık. Kendi yiyeceğinizi içeceğinizi getirebiliyorsunuz. Girişte araçları karşılayan kişi gayet ilgili biz öncelikle bakmak sonrasında karar vermek istedik hoşgörüyle karşıladı. Tuvaletler gayet temizdi. Zaten gittiğiniz yerler kendi kendine değil insanlar sayesinde kirleniyor. Herkes gittiği ve kullandığı yeri temiz tutarsa sorunda kalmaz. Yanınızsa çöp poşeti bulundurup çöplerinizi toplamanız sizler bizler içindir. İlk gelişimdi bir daha kesin gelicem.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Kömür Limanı mevki, 17500, Fındıklı/Gelibolu/Çanakkale
  • telefon Telefon : 0546 897 14 44
  • mail Mail :
  • website Website : https://www.instagram.com/p/COjp82VHPHP/?utm_medium=copy_link

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Çanakkale

Gelibolu Kömür Limanı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.