Garden Camping Onay

  İsa Bey, 2040. Sk. No:1, Selçuk/İzmir
  90 232 892 6165

Garden Camping

Garden Camping İzmir Selçuk'ta yer alıyor. Konum olarak deniz aramayan insanlar için ideal. Bir çok yere yürüme mesafesinde. Tesis denize yakın değil fakat sıcak yaz günlerinde gelen ziyaretçiler de unutulmamış. Havuz hizmeti sayesinde yüzebilir ve güneşlenebilirsiniz. Çok büyük olmayan bu işletme genellikle sakin olmakta. Bu sebeple; kalabalıktan uzak, sessiz sakin bir kamp yapmak isteyen ama işletme konforu ve güvenliğinden de vazgeçmeyen kampçılar için ideal. İşletmecileri son derece cana yakın. Gelen müşteriler ile misafirleri gibi ilgileniyorlar. Kamp haricinde motel, restaurant ve karavan parkı hizmetleri de bulunuyor. Kampçıların ihtiyacı olabilecek tuvalet, mutfak, buzdolabı gibi ortak alanar düşünülmüş. Bu alanlarda temizlik hizmeti sunuluyor.

Garden Camping Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (5)

Avatar

Çağdaş

Tek gece kaldık ama genel anlamda memnun kaldık güzel bir kamp alanı
Avatar

Abdulla

En azından bir gece kalınması gereken bir camping alanı
Avatar

yeliz a

Olumlu tek tarafı konumu.. inanılmaz bakımsız ve pis. Tuvaletlerde ışık yok. Mutfağa rutubet kokusundan giremiyorsunuz. Sahiplerinin bir kötülüğünü görmedik hep güler yüzlüydüler fakat tüm gecemizi siyaset ve hayat hikayelerini konuşarak geçirmek zorunda kaldık. Biz oraya kafa dinlemeye gitmiştik! Zamanında güzel günler yaşamış bir tesis ama artık tamamen atıl bir yer haline gelmiş. El değiştirmediği ve elden geçirilmediği sürece ayak basmayız.
Avatar

Ercan C

Harika bir yer ağaçların altında yeşillikler içinde sakin sessiz bir kamp alanı işletmeciler çok alakalı çok kibar insanlar tuvaletler mutfak bölümü çok temiz ve çok rahat ayrıca havuzu var her kampciya tavsiye ederim
Avatar

ferah f

Sessiz sakin yeşillikler içinde. Selçuk ta dinlenmek için çok uygun . İsletmeciler çok alakali . Bayram tatili boyunca o kadar çok kamping gördüm ki onlardan sonra cennet gibi geldi. Deniz havuz ( havuz boştu) merakınız yoksa burada muhakkak dinlenin.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : İsa Bey, 2040. Sk. No:1, Selçuk/İzmir
  • telefon Telefon : 90 232 892 6165
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.gardencamping.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

İzmir

Garden Camping nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.