Flamingo Beach Camping Onay

  Foça Mh., 1100. Sk. No:5, Fethiye/Muğla
  90 505 804 9007

Flamingo Beach Camping

Flamingo Beach Camping Bulunduğu şehir kadar ünlü olan Fethiye'de yer alıyor. Çalış plajında bulunan kamp alanı deniz sever tatilciler için mükemmel. Kampın zaten kendisi plajda olduğu için denizle arasında yürüme mesafesi olduğunu bile söyleyemeyiz. Çadırdan çık, denize gir şeklinde tanımlamak mümkün. Flamingo Beach Camping her yerde bulamayacağınız şekilde misafirlerine gün boyu ücretsiz çay imkanı sağlıyor. Çok cüzi rakamlara yöresel ürünler ile serpme kahvaltı imkanınında altını çizmek gerekiyor. Kamp alanında ister kendi çadırınızla, isterseniz de kamp alanına ait çadırlarla konaklayabiliyorsunuz. Kamp alanında hizmete sunulan mutfak ile kendi yemeğinizi pişirmeniz de mümkün. Kamp alanında; Fethiye'nin vazgeçilmez bir aktivitesi olan tekne turu, yüzme, plaj voleybolu, kamp ateşi, müzik ve her yerde bulamayacağınız yaz sineması aktiviteleri mevcut.

Flamingo Beach Camping Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (2)

Avatar
İşletme aile işletmecisi olduğu için güzeldi. Lavobalar , duş ve mutfak temizdi ortak kullanım alanlarında buzdolapları mevcut fiyat olarakta gayet uygundu . Olumsuz yönleri otoparka ulaşım sorunu var onun içinde işletmeden birisi size eşyaları taşıma konusunda yardıma geliyo bu şekilde bir çözüm üretmişler. En önemlisi ise işletmeyle tamamen bağımsız olarak insanlar duyarsız ve gecenin 4 üne kadar diğer kampçılardan gelen müzik sesleriyle uyumaya çalıştık 3 gece kaldık ve 3 ündede bu şekildeydi. İnsanlar dinlenmeye geliyor biraz daha özenli ve duyarlı olun lütfen kimse sizin zevksiz müziklerinizi dinlemek zorunda değil. İşletme bununla ilgili bi kısıtlama yada uyarı getirse daha güzel olurdu. ????
Avatar
Flamingo beach camping 2 de kaldık.ilk kamp deneyimimdi.en ön sırada denize sıfır izole halde olduğumuz için yerimizin dışında,birde Şenol bey in yardım sever tutumu dışında olumlu birşey yazamayacagim.duzenlenmesi gereken birçok şey var.kabinlerin içten sürgülerinin birkaçı yok.Buzdolaplari kampcilara numara verilerek bölmelere ayrılırsa çok daha güzel olur kimsenin malzemesi karismaz.su tesisatının yenilenmesi gerekir ki sular tazzikli bir şekilde gelebilsin ip gibi suyla yikanilmasin.yan tarafında beach meyhane dedikleri bir yerin bayramın ilk gününde açılması tatil boyunca gece 00.30_01.00 e kadar kötü bir dj müziğine maruz kalmamıza sebep oldu.kamp alanı dışında geçirdiğimiz bir günün akşamı kampa döndüğümüzde bir baktık ki cadirimizim arkasına ve yanına 5 tane tekli çadır konmuş ve hepsinde tek erkek kampci kaldığını gördük.tabi bu durumdan eşim ve ben çok rahatsız olduk.mazlum bey e bunu neden bu şekilde yaptıklarını sorduk.kimse istemedi önünün kapatılmasını diye cevap aldık. bizde orda olmadığımız için böyle bir şey e maruz kaldık.aile ile tek kalan kampcilarin ayrılması gerekiyor vede oradaki görevlinin saygılı cevap vermesi gerekiyor umursamaz tavirla davranmak çözüm değildir maalesef.ertesi sabah toplanıp kampı terkettik.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Foça Mh., 1100. Sk. No:5, Fethiye/Muğla
  • telefon Telefon : 90 505 804 9007
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.flamingocamping.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Muğla

Flamingo Beach Camping nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.