Dikili Aşıklar Şelalesi Onay

  Nebiler, Nebiler Şelale Sk No:18, 35980, 35980 Dikili/İzmir, Türkiye
  (0232) 679 71 11

Dikili Aşıklar Şelalesi

Dikili Aşıklar Şelalesi; kamp yapacak olan kişiler için özellikle harika fırsatlar sunan bir şelale aslında. Bir özel mülk olduğu için giriş çıkışlarda her ne kadar ücret alınsada, alınan ücretin her şeye değdiğini özellikle belirtelim. Burada kamp yapmak kimileri için zor olsada şelalenin çevresinde kalacağınız yerler de mevcut. Ancak çadırımı kurarım ve keyfime bakarım diyorsanız paha biçilmez bir mekan. Özellikle şelaleyi ziyaret ettiğiniz zaman muhakkak içinden su akan ve ağlayan mağara olarak isimlendirilen yeri görmeden geçmeyin derim. Şelalenin etrafında muhteşem bir manzara var. Trekking severler için Dikili Aşıklar Şelalesi gerçekten önemli alanlara sahip. Harika bir doğa yürüyüşü sizleri bekliyor.

Yorumlar (5)

Avatar
Bence Mayıs aylarında gitmek lazım
Avatar
Öncelikle servisleri ve kahvaltısı mükemmel.. Çok etkilendiğim fakat doyasıya gezemediğimiz Aşıklar Şelalesi ?????+?
Avatar
Yer güzel ama adına yakışır bir özellik göremedim..
Avatar
Doğa güzel fakat işletmenin sıkıntıları vardı kahvaltıya gittik çok begenemedik maalesef
Avatar
Çok güzel bir yer giriş araç başı 10tl girişte yer alan işletmenin hemen altında şelalesi var şelale ilk bahar ve haziran sonuna kadar gür akıyor fakat Yaz aylarında zayıf girişten hemen yukarıya doğru harika bir yürüyüş yolu var 1.5 km kadar doğa içinden yürüyerek yukarıdaki yüzülebilir şelale ye ulaşıyorsunuz arada yol üzerin de ağlayan mağara var yaklaşık 75 metre kadar içeriye doğru gezebilirsiniz bir deniz veyahut yürüyüş ayakkabısı şart yüzdükten ve doğa yürüyüşünü tamamladıktan sonra girişteki işletmede çok güzel gözleme yiyebilir ve karadut suyu içebilirsiniz. Unutmayın şelale yürüyüş yolu yüzme alanı mağara bunlar hepsi bizim malımız oradaki işletmenin değil o yüzden temiz kullanmalı ve çöpleri etrafa savurmamalıyız.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Nebiler, Nebiler Şelale Sk No:18, 35980, 35980 Dikili/İzmir, Türkiye
  • telefon Telefon : (0232) 679 71 11
  • mail Mail :
  • website Website :

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

İzmir

Dikili Aşıklar Şelalesi nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.