Çınar Camping Onay

  Gümüldür Cumhuriyet. Sk., Menderes/İzmir
  90 232 793 2563

Çınar Camping

Tatlı bir rüzgarın yüzünüzü okşamasına müsaade edecekseniz sizi İzmir'de bulunan, Çınar Camping'e davet edebiliriz. Bir liste yaparsanız ve güzel ülkemizin güzel yerlerini gezmeye bir ömür yeter ise, bu kamp yerini görmenizi tavsiye ediyoruz. Kamp alanında piknik alanı ve çadırlarınızı kuracağınız alanlar mevcut. Kamp alanı günlük ihtiyaçlarınıza yönelik olarak da her şeyi düşünmüş. Siz yeter ki gitmek isteyin. Ayrıca kalabileceğiniz evler de var. Gitmeden önce bir telefon açıp rezervasyon yaptırmanız yeterli. Uzun uzadıya bir orman yine sizi bekliyor. Mis gibi bir hava alayım ve trekking yapayım derseniz tam da size göre bir yer. WiFi imkanının olması da sizi dünyadan koparmıyor. Freelance çalışıyorsanız hem işinizi hem de tatilinizi yapabilirsiniz.

Çınar Camping Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (7)

Avatar

Fedon T

Cokkkkk memnunuz
Avatar

Şadan A

Güzel bir hafta geçirdik . Temiz bir ortam??
Avatar

GAMZE D

Biz bu kampı tesadüfen bulduk bir iki gün kalırız diye gittik bir hafta kaldık oldukça güvenli sakin ve güzel bir yer çalışanlarda son derece ilgili ve alakalı hepsine teşekür ediyorum çok keyifli bir alan elektirik su tuvalet hepsi mevcut tek eksikleri sıcak duşları yok birde o olsa 20 gün kalınır vallahi içinde kafesi var marketi var şehir merkezine çok yakın ihtiyaçlarınızı kolayca temin edebilirsiniz hem çadır hem karavanla girebilirsiniz giriş 30 tl gece konaklamak isterseniz 55 tl ücretler günlük 25 tl ye buzdolabıda kiralayabiliyorsunuz sahili kum çok güzel eyer çadırınız yoksa orda hazır çadırlarda var bilginiz olsun ben herkese tavsiye ediyorum rahatça mangalda yapabiliyorsunuz ben bundan sonra uzun bir süre başka yere gitmem sanırım herkese şimdiden iyi tatiller
Avatar

şeyhmus

Harika bir kamp alanı her ihtiyacınız var süper işletme
Avatar

joseph

Campingin önünde bulunan halk plajına dahi giriş yapamıyorsunuz.Zorba gibi kumsal/deniz giriş yasak her ne kadar yasal olmasada geçemezsiniz bu bölgeye deniyor.. Normalde plaja sokmama gibi bir hakları yok, campingin önüne şezlong atmışlar,bunun yanı sıra kumsal alan bolca mevcuttu. Bir ucuna tellerle çevirmişler ama yasal olmadığından dolayı kumsalı telle çeviremiyorlar, arkadaşımla gittiğimde o tarafta denize girmek istemiştik fakat kendi campinglerinin önündeki kumsala sokmadılar. Kumsallardan Turizm bakanlığı hariç hiç bir türlü sokma/ücret talep etme haklarına sahip değillerdir. Sırf campingin önü ve şezlongları var diye kumsaldan ve denizinden yararlanamadık. Böyle bir zorbalık yapılamaz, yasal değil, kimseyi bundan mahrum bırakmaya hakkınız yok.Belediyenin böyle zorbalara böylesine serbest bırakmaması gerekmekte.
Avatar

Kenan E

Denizi hariç konfordan çok uzak bir yer
Avatar

DURDU M

Çok lüks beklemeyin denize yakın gürültü fazla

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Gümüldür Cumhuriyet. Sk., Menderes/İzmir
  • telefon Telefon : 90 232 793 2563
  • mail Mail :
  • website Website : http://gumuldurdekiralikapart.webadresim.net/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

İzmir

Çınar Camping nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.