Cennet Koyu Onay

  Göltürkbükü, 48483 Bodrum/Muğla, Türkiye
 

Cennet Koyu

Cennet Koyu; Bodrum’da bulunan kamp severler için gerçekten de muhteşem bir alan. Son derece doğal bir görünüme sahip olan bu koy ayrıca ücretsiz. Teknelerin gelip demir attığı koyun kenarına dinlenebilmeniz ve güneşin tadını çıkarmanız mümkün. Araçlarınızla gelip koyun içerisine kadar girebilirsiniz. Ayrıca koyun arkasında uzanan ormanlık alanda tepelere doğru bir tırmanış yapabilir ve böylelikle yukarılara doğru tırmanırken koyun eşsiz güzelliğini kuşbakışı bir manzaradan izleyebilirsiniz. Koyun en önemli özelliği yeşil ile maviyi sizinle buluşturması. Kamp yapacaklar için Bodrum’a gelip de bu güzelim alana uğramamanın bir kayıp olacağını unutmamak gerekiyor. Gelin, ormanlık alana çadırınızı kurup gün içerisine denizin keyfini çıkarın.

Yorumlar (7)

Avatar

Elvan A

Torba yolu guzergahi üzerinden geldik yolu gayet iyi asfaltliydi yalnız koyun sahil alani küçük. Sahil alanından tepeye doğru yürümek için patika yolu var yürüyüş yapılabilir . Onun haricinde iki dag arasında kaldigi icin denizi durgun ruzgarsiz. Kış aylarında iki sandalyeni atıp tam kafa dinlemelik.
Avatar

susta k

Çok güzel yer ama barzolar pisliklerini çöplerini şişelerini her tarafa atmışlar.Bu medeniyetsizleri buralara sokmamak gerek.
Avatar

Bawer H

1 gece çadırda kaldık eşimle. Tuvalet su elektrik yemek imkanlarının hiçbiri yok ama başlı başına sessiz sakin, bakir bir koy var. Yıldızlarla başbaşasınız. İnanılmaz bir deneyimdi. Arabamız olduğu için ihtiyacımızı merkezdeki markete gidip aldık ama tuvalet ihtiyacını malesef doğadan karşıladık. Çok yiyip içmemeye gayret edin :) gece 3-5 kendini bilmez bağıra bağıra şarkı söyleyip, denize girip etrafı rahatsız etti gürültü yaparak ama neyseki çok uzun sürmedi. Bi de geceleri 11den sonra gibi domuzlar geliyor. Işık tutunca gidiyor, insana zarar vermiyor. Çöpe ve yemeğe geliyor. Çok çöp bırakmayın yakınınızda. Koyun tadını çıkarın.
Avatar

Özgür Ö

Mutlaka gelinmesi gereken bir yer. Sakin, huzurlu bir koy.
Avatar

Çağatay

Durgun ve temiz denizi ile harika bir yer ancak kamp yapan insanlar çok bilinçsiz malesef etrafı çöplüğe çeviriyorlar. Kamp yapmak için gelen arkadaşlara tavsiyem güzel yerler kapılmış olursa malesef geriye taşlık toz toprak yerlerde kamp kurmak kalıyor. Taşları güzelce temizleyerek ancak yer ayarlayabildim. Etrafta domuz dolu gece 2 metre yakınınıza kadar gelip besleniyorlar gece tuvalete çıkarken 2 kere düşünün derim :)) Amatör kampçı arkadaşlar veya rahatına düşkün insanlara göre değil. - Giriş ücreti yok. - Tuvalet yok. - Büfe bakkal yok. - Duş yok.
Avatar

Mükerre

Suyu çok ama çok güzel yüzmesi harika arkanızda yatlar önde siz çok güzel çekimler yapabilirsinizO? fakat etraf insanların bıraktığı pislikler ve çöplerle dolu temiz bir yer bulduk mu sevinerek giden bizler doğayı ağlatarak geri dönüyoruz ?? Neyse kumsalı yok şemsiye alıp kurun yada ağaçların altında yer bulabilirseniz tabiki denizin tadını çıkartın O? İyi eğlenceler
Avatar

E O

O kadar yolu bunun için çekmeye hiç gerek yok. Pek çok yerde bulunabilecek bir deniz. Durgun su gibi daha çok, ve o kadar kalabalığın da bir arada girdiği düşünülünce pek iç açıcı değil. Plajı kumu yok. Çamur ve otluk küçük bir giriş alanı var, onun dışında insanlar yol boyu yan taraflardan uygun buldukları yerlerden denize giriyor. Daha önce tekne turu yaptığımda buraya da uğramıştı. En iyisi tekne turunda bir rota olarak kalması. Bununla birlikte kamp yapacaklar için uygun bir yer.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Göltürkbükü, 48483 Bodrum/Muğla, Türkiye
  • telefon Telefon :
  • mail Mail :
  • website Website :

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Muğla

Cennet Koyu nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.