Camping Paradies Onay

  İskele, 33630 Anamur/Mersin
  90 535 290 4535

Camping Paradies

Camping Paradies Mersin Anamur’da yer alıyor. Tarihi Mamure Kalesi’nin yanında yer alan tesisin; kendisine ait 300 metrelik bir kumsalı bulunmakta. Kumsalda şemsiye ve şezlong hizmeti kamp müşterilerine ücretsiz verilmekte. Kumsal ince kum ve çakıldan oluşuyor. Ayrıca denizi çok çabuk derinleşiyor. Yüzme bilmeyenlerin veya çocuklu ailelerin dikkat etmesini tavsiye ederiz. Ağaçların altında, doğa ile iç içe olarak hizmet veren Camping Paradise’da karavan ve çadırlar için geniş bir alan bulunmakta. Ayrıca 16 yatak kapasiteli, 6 adet bungalovu ile de misafirlerini rezervasyonlu olarak ağırlamakta. Doğa ile buluşmak isterken, konforlu bir tatil geçirmek isteyen tatilciler için ideal bir kamp alanı. Kamp alanında elektrik imkanı mevcut. Bölge caretta carettaların üreme alanı olması sebebiyle; eğer şanslıysanız koruma altındaki bu türü gözlemleme şansı bulabilirsiniz.

Camping Paradies Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (10)

Avatar
Maalesef, keşke daha iyi işletilebilseydi... 2 * doğa için... :(
Avatar
Olumsuz yorumlara aldırmadan gittik ve yorumlardan daha beter çıktı??temizlik,ilgi alaka sıfır,müşteri gelmesin diye uğraşan bir işletme,gittiğiniz an anlarsınız,zaten konaklamadan ayrıldık.
Avatar
Çok gu¨zel bir yer mu¨kemmel
Avatar
Sadece Yan taraftan 5 dk Kalenin resmini çekmek için içeri girdim. ücretli bir kamp alanı olduğunu da bilmiyordum. Kapıda da hiç kimse yoktu. İçeri girmemiz ile yaşlı bir amcanın yolumuzu kesmesi bir oldu. Sİz neden selam vermediniz, burası benim özel mülkün vs. vs saydı da saydı. Yaşına hörmet özür dilesek de af dilesek de amca laflarını peşi sıra saydı. Baktık olacak gibi de değil. Lanet olsun deyip, bir resim bile çekemeden çıktık. Bir resim çektirmek için bu kadar uğraştıran bir adamın arazisinde nasıl kamp yapılır varın siz düşünün
Avatar
Ailemle beraber 2 yıldır gittiğim kamp alanı. Mersin bölgesinde popüler olmuş diğer işletmelere göre çok daha geniş, yeşil ve huzurlu bir yer bunun yanında fiyat olarakta avantajlı. Sahibi ve işletmecisi Bedri Amca mümkün oldukça her işe kendisi yetişmeye çalışıyor ve bu nedenle bazı şeyler eksik kalıyor. Tuvaletler günlük temizlense de çok yeterli olmuyor ve fiziki şartlar açısından biraz eksik kalıyor. Buna rağmen çok yakınınızda buzdolabı, elektrik ve temiz su gibi hizmetler var. Bedri Amca kamp ve karavan hayatı konusunda deneyimli ve yardımsever, yurt dışı deneyimi olan bir kişi. Bu kamp alanında en çok hoşumuza giden Bedri Amca nın gözü gibi baktığı keçi, ördek, köpek, tavuk, horoz ve arıları ile 2 yaşındaki kızımın koşup oynaması. Dalında yiyebildiği armut, elma, nar ve hatta son gittiğimizde Bedri Amca nın bolca ikram ettiği hurmalar gibi doğal yaşam deneyimini yüksek tutan çok kıymetli avantajları olan bir işletme. Çok geniş ve kum olan sahile hemen yanınızdaki Mamure Kalesi eşlik ediyor ve inanın hem güngüz hem gece çok değişik manzaralar oluşturuyor. Hava gündüzleri genelde rüzgarlı akşamları biraz daha durgun oluyor. Mersin - Adana bölgesine biraz uzak olsa da gittiğinize kesinlikle değecek bir yer Camping Paradies.
Avatar
Zebanili paradise..fiyatı 100 lira ama içinde buzdolabı yok. Süreklli geliyor etrafımızda dolanıyor bekçi gibi yani düşünüyorum neyi calmamızdan endişeleniyor. Gece oldu zifiri karanlık yanına gittik işik istemeye gündüz niye istemediniz yatacaksınız zaten vs vs aksi aksi konusup durdu. Bizim istememiz mi lazımdı sen ısıklandırma yapsana üstelik sanane bizim yatacagımız saatten ki saat 21.00 dı.toplasan 2 cadır vardı biz geldiğimizde tuvalet pisti tuvalet kagıdı yoktu, heryer sinekti , arabamızın durdugu yere karıstı burnunu herşeye sokan yaşlı adam aynı zamanda deli gibi paragöz.birde biz sormadık ama bize kuran okudugunu söyledi ! Ne alakaysa demekki daha içten daha anlıyarak hissederek okuması lazım ki bunu tanıstıgı insanlara ben kuran okuyorum diye belirtmemesi gerektigini anlasın..dini bir kamp işletmecileri kullanmamıstı zaten
Avatar
Gerçekten adına uygun bir yer, Mekanın sahibi Bedri Amcanın kendi diktiği yıllanmış hurma ağaçları arasında dalga sesleri ile huzur bulabileceğiniz gerçek bir cennet. Her gece istisnasız her gece caretta carettaların yumurtalarından çıkıp denize giden serüvenlerini izleyebilmeniz de cabası. Bedri amca ise tam bir yaşayan tarih, güleryüzü, kendi keçilerinden sağdığı süt ve arılarından emek emek topladığı ballar da tam bir lezzet şöleni. Kamp alanında her şey doğal hali ile bırakılmış doğayla dost , elektrik ve buzdolabı var, söylemeden edemeyeceğim şey ise mekan sahibinin seçici oluşu sayesinde çadır komşularınızın hepsi kültürlü ve iyi insanlar. Para Bedri amca İçin çok geri planda. İster çoluk çocuk isterseniz arkadaşlarınızla muhteşem bir deneyim yaşayabileceğiniz bir yer. Herşey için çok teşekkür ediyoru. Velhasıl biz çok unutulmaz bir tatil geçirdik ve herkese şiddetle tavsiye ederim.
Avatar
Kamp alanı adı gibi cennet... Harika bir yer doğayla iç içe duşlar ve tuvaletler temiz denizi harika carettaların yumurtlaması ve yumurtadan çıkışını izleyebileceğiniz eşsiz bir yer. Olumsuz yorumları okudum gerçekle alakası yok... İşletme Sahibi Bedri Bey işinde usta, insan sarrafı, kültür seviyesi yüksek, gelenlere müşteri gibi değil de çocukları gibi davranıyor. Gelenler içerideki diğer insanları düşünerek davranırlarsa hiç bir sıkıntı yaşamazlar . Giriş kısmındaki yol çakıl taşlı ve işletme girişe hız limiti tabelası yerleştirilmiş; fakat buna rağmen bazı araçlar bunu göre göre hızlı bir şekilde giriyorlar ve içerdeki çadırları toz içerisinde bırakıyorlar. Olumsuz yorum yapan insanlar bu insanlık dışı davranışları sergileyip diğer kalanlarıda rahatsız eden kişilerdir. Mutlaka gelip görülmesi gereken bir yer...
Avatar
Mekan güzel ancak sahibi işletmecilikle alakası olmayan biri. Yanımızdaki aileye 4 yaş altı çocuklar ücretsiz diyerek onların çocuklarından ücret almamışken bizim 3 yaşindaki çocuğumuzdan ısrarla ücret telep etti. Sorunu izaha çalıştık, dinlemiyor bile. Benim kafamı bozmayın, Avrupa görmüş adamım, giderseniz gidin gibi hiç hoş olmayan bir üslupla karşılaştık. Kızı gayet anlayışlı ve kibardı ama onun da yapabileceği bir şey yok anladığım kadarıyla. O adam orada olduğu sürece asla önermiyorum. Huzurlu bir ortamda insanlar nasıl huzursuz ediliri yaşadık, paramızla rezil olduk sayesinde.
Avatar
Yorumlara önem veren insanların dikkatine! Biz de Anamur da kalacağımız süre için yorumları dikkate alarak kamp yerlerini gezdik. paradise in yorumları kötü olmasına rağmen dogal güzelliğinden dolayı burada kalmak istedik. Yorumların aksine işletme sahibi Bedri bey tecrübeli birisi bu tecrübeyi de disiplinine yansıtmış. artık nasıl insanlarla karşılaşmışsa. hakkında yazılan kötü yorumların gerçeği yansıttığını düşünmüyorum. Kamp kurallarına hakim insanların çok güzel zaman geçireceği bir yer. 3 gün diye geldik bir haftadır buradayız. Kendi çadırınızı getirirseniz adam başı 40 tl. Buzdolabı isterseniz 25 tl. Deniz değişkenlik gösteriyor. Duşlar ve tuvaletler gayet temiz. Siz kirletmediğiniz sürece etrafta temiz. Ayrıca mangal yakmanıza izin veriyorlar. Sessiz sakin doga ile içiçe bir yer. Seneye yine gelmeyi planlıyoruz.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : İskele, 33630 Anamur/Mersin
  • telefon Telefon : 90 535 290 4535
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.campingparadiesanamur.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Mersin

Camping Paradies nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.