Camping Eses Onay

  Sarnıç, Menteşe/Muğla
  90 535 697 1940

Camping Eses

Camping Eses Muğla Akbük’de yer alıyor. Geniş ve ferah kamp alanı; kampçılar için gerekli kişisel alanı sağlayan nadir yerlerden. Özellikle son yıllarda kamp tatillerinin popülerleşmesi ile böyle yerler kalmadı diyebiliriz. Akbük Koyu’nun yanında bulunan kamp alanının muhteşem bir doğası var. Camping Eses’de tuvalet, duş, elektrik, ortak buzdolabı gibi çeşitli imkanlar bulunuyor. Güvenlik konusunda bir sıkıntıya rastlanmayan kamp alanında; eşyalarınızı güvenle çadırınızda bırakarak denize veya yürüyüşe çıkabilirsiniz. Özellikle hafta sonları yoğun şekilde kalabalık olabilen kamp alanına, imkanınız varsa hafta içi gitmek çok daha dinlendirici olacaktır. Konumu itibari ile dağların arasında kalarak muhteşem bir manzara sunan kamp alanında vakit geçirmek şüphesiz çok dinlendirici bir tatil olacaktır. Dalgasız, dümdüz denizinin tadını çıkarmak ise bu işin bonusu.

Camping Eses Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (6)

Avatar
Es-Es Camping şirin Akbük koyunda kadim zeytin ağaçlarının altında, Karia medeniyetinin en keyifli yerinde konumlanmış huzurlu bir kamping. Ormanlık bir bölgede, yürüyüş rotaları ve bakir koylara yürüme mesafesinde cam gibi pırıl pırıl bir denize girebilir ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Biz BİSİKLet turcuları için Akbük koyunun en müsait kampingi. Kampingin her yerinde açıklıkla yerleştirilmiş prizler, elektrik, masa ve gölgelik alanlar var. Tuvaletler ve duşlar temiz, bulaşık yıkama NOKTASI var ve gayet temiz. Buzdolabı ve dipfriz servisi var. Ve en önemlisi çok tatlı İşletme sahipleri Burçin hanım be Yusuf bey ile hiç unutmayacağımız anlar yaşadık, onları ziyaret etmeden, zeytin ağaçlarının gövdesine dokunmadan ve yürüyüş yapıp denizin tadını çıkarmadan bu bölgeden ayrılmayın????????
Avatar
Ilk çadır tecrubemızdı ama ıyıkı Fethiye’ye daha sonra gıtmısız çünkü aksı takdırde bu daha çadır yapmazdık. Bır daha kesınlıkle Es-Es Camping tercıhımız olamaz yerler toz toprak denızle ılgısı yok meğer gerçek alanı cımlık oluyormus başka yere gıdınce ogrenmıs olduk. Isletme sahıbı bayan da hıc güler yüzlü degıl daha yerleşmeden parayı ıstedı akşam gecelıklerle yanımıza geldı soru sormak ıcın hıc hoş degıldı okul gıbı sureklı basımızda olması. Yanı işletmecıyı es geçsem kalınan alan keskinlikle tercıh olamaz çim olan denıze yakın çadır alanları var arastırın derım. Ertesı sabah da elrktrık su kesıldı önlem bıle yok bence bu ısı bılenlere bıraksınlar..
Avatar
Biz bu sene gittik çokk keyifli bir yer temiz düzenli titiz burçin hn da çok ilgili teşekkür ediyoruz
Avatar
Beklentiniz yüksek olmamalı soğuk tuzlu duş.bay ve bayan olarak ayrılmış tek duş ve tek tuvalet tuvalet ve duş bekleme olasılığınız çok yüksek.oda zaten deniz suyu, arıtma dense bile tuz oranı çok yüksek.deniz ve duş suyu arasındaki tek fark şampuan kullanabilmeniz.. tuvalet te tuvalet kağıdı duşta da duş başlığı bulamazsınız.. elektrik sorunu yok..fakat buzdolabında tek raf kullanma zorunluluğu var aile başı tabi yoğunluk az ise yardımcı olunabiliyor.. işletmecisi Güler yüzlü ve camping ailelerin tercihi olduğu için 3 yıldız veriyorum.denize yakın fakat sahili her yerde olduğu gibi şezlonglar ile parsellenmiş..denize ücretsiz olarak girebileceğiniz iki koy var ama ortalama 600/700 metre uzakta.. çocuk ve sandalye masa vb yük ile zor oluyor bu mesafe..fakat iki koy da kum olmamasına veya çok çok oturmaya elverişli bir yer olmasada suyu muazzam güzel ..tavsiyem yeri görüp koyları gezip yerleşmeniz.. son derece objektif oldum.umarım yardımı olur.
Avatar
tesis hakkında olumsuz gördüklerim; 1. tuvalet banyo erkek ve kadın birer tane var. sayı olarak yetersiz olduğunu düşünüyorum. bazen sıra bekliyorsunuz. (bazı kamp sakinleri lifine kadar getirmiş bir kese eksik, uzun süre duş alıyorlar.) 2. duşlardaki su genelde soğuk, alışkın değilseniz duş alırken işkence çekersiniz. ayrıca duş başlığı yok, borudan akıyor su. ve de akan su tuzlu. 3. tuvaletler göreceli olarak temiz (erkek tarafı), ama teknik olarak iyi olduğunu düşünmüyorum, eski vs. 4. bizim çadır kurduğumuz alanın yanında başka bir küçük işletmenin çadırları vardı, bu çadırlardan gece çok ses geldi, gaz çıkarma yarışması bile yaptılar. 5. bulaşık yıkama lavaboları çok pis. bazı kamp sakinleri bu lavabolarda giysi yıkanabildiğini düşünüyorlardı. son günümüzde birileri lavaboyu pislikle tıkamış bir de tamamen suyla doldurmuştu. 6. bazı kamp sakinleri çadır yanında mangal yakılmayacağını bilmiyordu. neyse ki burçin hanıma iletince duruma müdahele edildi. 7. sivrisineklerden dolayı çok rahatsız olduk. gece rahat oturamadık. Olumlu olarak söyleyebileceğim; burçin hanımın misafirperverliği ve çözüm odaklı olmaya çalışması var. bizim yaşadığımız deneyime göre, kamp yerine gelen bazı gruplar çok sesli. tatildir diye insan huzur arıyor, bir şey de diyemiyor. borazan gibi sesli insanlar birada tatil yapmasın da diyemeyiz, ama başkalarını rahatsız ettiğini anlayamayan, saygısız insanlar denk gelebiliyor. keşke "burası kamp yeri, istediğimiz gibi ses yaparız" profilinde insanlar alınmasa tesise.
Avatar
Bu seneki çadır kamping rotamızın ilk durağıydı Akbük Eses Camping. Kamp alanına gelir gelmez bir işletmeye değil, sıcacık bir aile ortamına geldiğimizi farkettik.Çadır alanı denize çok kısa mesafede ve oldukça temiz.İşletme imkanları temel ihtiyaçlarınızı gidermeniz için (elektrik, duş, tuvalet, buzdolabı, Park yeri, yakında bulunan market vb) herşeye sahip.Zaten bir eksiğiniz/ihtyacınız varsa size yardımcı oluyorlar. Sadece bay /bayan için 1 er kişilik ayrı duş ve tuvalet var. Buda o kadar güzelliğin içinde olumsuz yorum yapmak için sebep değil. Sadece sabahları sırada kısa süreli beklemek, birazcık sabır gerektiriyor.Burda hayatımızın parçası zaten ?? 3 gün konakladık Burası bize tatilden çok işletme sahibi Burçin hanım, teyzesi ve onun eşi olarak 3 tane dünya tatlısı, samimi insanlarla tanışmak ve kaynaşma için vesile oldu. Tekrardan çok teşekkür ediyorum herşey için.Seneye görüşmek umuduyla.Sevgiler

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Sarnıç, Menteşe/Muğla
  • telefon Telefon : 90 535 697 1940
  • mail Mail :
  • website Website : https://eses-camping.business.site/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Muğla

Camping Eses nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.