Bolu Karagöl Tabiat Parkı Onay

  Kıbrıscık Karaşar Yolu, Bolu, Türkiye
 

Bolu Karagöl Tabiat Parkı

Bolu Karagöl Tabiat Parkı sessizlik arayanlar için gerçekten de muhteşem bir yer. Gölün kenarında istediğiniz yere çadırınızı kurabilir ve kampınızı yapabilirsiniz. Kamp çevresinde ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabileceğiniz imkânlar bulunuyor. İçme suyu, tesisler, tuvalet ve diğer ihtiyacınız olan bütün her şey burada mevcut. Tabiatın Kalbi olarak da ifade edilen Karagöl geniş ormanlık alanı ile yürüyüş yapmanıza da imkan tanıyor. Diğer taraftan göl çevresindeki hareket alanı size gölün etrafını dolaşma olanağı da sağlıyor. Bisiklet tutkunları yürüyüş yolunda rahatça bisikletlerini sürebilirler. Son olarak park sahasının 1500 metrelik rakımda bulunması nedeniyle kış mevsimi göl çevresini kartpostallık hale getiriyor. Özellikle aşıklar aşklarını burada ölümsüzleştiriyor.

Yorumlar (13)

Avatar

cayirha

Burası da güzeldir ama asıl Beypazarı’ndan 20 km uzaklıkta yer alan Çayırhan Gölünü ve Rengarenk Sedimanter Kayaçları’nı görmelisiniz.??
Avatar

Huzeyfe

Ormanın içinde nezih ve hijyen konusunda sorunu olmayan güzel evleri olan göl ve gök manzarasını tek karede size sunan Ankar Beypazarına 45km Bolu merkeze 100 km En yakın ilçe olan Bolu Kıbrıscık a 20 km uzakta hem bilinçli personel hemde Kıbrıscık Orman İşletme Müdürlüğü personelleri yangın konusunda yer ateşi konusunda güzelce uyarıyorlar ve hassaslar herkese teşekkürler
Avatar

Sea Man

Çok güzel temiz, lavaboları tertemiz.
Avatar

Çelebi

Hizmet iyi değildi. 4 kişilik yer ayırtmamıza rağmen 2 kişilik evde kalmak zorunda kaldık. Doğası iyiydi 2 tane geyik görme fırsatını yakaladık.
Avatar

Can Erd

Minik bir gölet ve çevresinde yürüyüş yolu var. Hepsi bu!
Avatar

Ece Guz

Yer ateşi yakanlar gördük, umarım zarar gelmez. Cennet gibi bir yer.
Avatar

vural g

Kafa dinlemek için süper bir yer. Doğası harika. Özellikle sonbaharda tavsiye edilir. Mekân belediye tarafından işletiliyor. Haliyle bazi şeyler eksik. Aile ile gidilebilecek bir mekân. Küçük taş evler ve motel tarzi bir bina var. Binada wc ler ortak. Taş evlerde wc banyo var. Odun ateşinde şömine ile ısınmanın tadı başka. Tavsiye olunur.
Avatar

İpek Mü

Doğa ve manzara çok güzel. Dağ evleri geceliği 200 TL. Ev içinde şömine ve 2 tane elektrikli ısıtıcı var. Çeşmelerden sıcak su akmıyor. Rezervasyon yapmamıza ve kaçta geleceğimizi söylememize rağmen evin temizliği yapılmamıştı biz gelince üstünkörü yapıldı. Gece kalmayacağımız için biz de pek umursamadık. Yalnız gündüz kullanım için de indirimli bir fiyat uygulaması yapılmaya başlansa güzel olur. Bu eksikliklere rağmen çok keyifli bir gün geçirdik. Gittiğimize değdiğini düşünüyorum. Ve bizimle gün boyu vakit geçiren canım köpekler hep kalbimde
Avatar

Mücahit

Bir doğa harikası demek lazım. İçeride Karagöl var. Çevresi temiz ve düzenli. Orman Bakanlığı kontrol ediyor. Ayrıca kalmak için küçük bingalo evler de var ve fiyat makul. Henüz kalmadım ama evlere baktım. Sadece yiyecek getirmeniz kafi. Hafta sonu için orman içinde 1400 metre rakımda Beypazarı ilçesine yakın güzel bir tabiat parkı.
Avatar

Tugce K

Çok güzel kafa dinlemek için Bi yer
Avatar

hasan a

Mekan çok güzel fakat ankaraya uzak 2 günlük gitmek gerek
Avatar

aykut a

Gece Ayi geldi ama yinede guzeldi. Dogadayiz nasilsa.
Avatar

cengiz

Harika bir yer , orayı belediyenin adına işleten çok gayretli ve tatlı bir çift var onların hakkı verilmez! Ama ziyaretçilerin bazıları saygısızca doğayı pisletmeyi ve ateş yakmaya devam ediyor, bayramın ikinci günü sabah 7 de bir aile uyandırdı müzik sonuna kadar açık iki araba geldiler etrafı resmen taladilar ve tecavüz ettiler, ama bu kötü değerlendirmeleri yaza yaza bıktık artık bu tip insanlar zaten okumuyorlar bunları ancak resim paylaşırlar daha fazla maganda gelsin diye böyle nezih yerlere, diğer insanlara sevgi ve saygılarımı sunarım

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Kıbrıscık Karaşar Yolu, Bolu, Türkiye
  • telefon Telefon :
  • mail Mail :
  • website Website :

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Bolu

Bolu Karagöl Tabiat Parkı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.