Bellerofon Camping Onay

  Ulupınar Köyü.Çıralı - Kemer / Antalya
  90 506 882 5292

Bellerofon Camping

Bellerofon Camping Antalya'nın saklı cenneti olarak anılan Çıralı'da konumlanıyor. Bulunduğu konum itibariyle hem deniz, kum, güneş üçlüsünü sevenlere hem de yeni yerler ve doğaya hayranlık duyanlara hitap eden tesis; birçok tati imkanını bünyesinde barındırıyor. Denize yakın konumu ile tatilinizi yüzme ve güneşlenme seçeneğini kullanarak geçirebilirsiniz. Likya Yolu üzerinde bulunan tesiste konaklarken doğa yürüyüşleri yaparak doğal ortamın tadını çıkarabilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz. Çıralı ve çevresinde bulunan çok sayıda antik kenti, Olympos'un sönmeyen ateşi olarak da bilinen Yanartaş'ı görmeli ve Olympos'u kesinlikle gezmelisiniz. Burada görülecek o kadar çok yer var ki… İmkanınız var ise uzun bir tatil planlamanızı tavsiye ederim.

Bellerofon Camping Özellikleri

Bellerofon Camping Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (2)

Avatar
Kamp alanı muz ve limon ağaçlarının arasında.ulaştığınızda oradaki arkadaş yerinizi temizleyip dezenfektan işlemini yapıp teslim ediyor ve sonrasında atesiniz olculuyor.ortam genel olarak temiz ve düzenli ama ozellikle sabah saatlerinde lavabolar yogun kullanildigindan kirlenme ve tuvalet kagidi bitme sorunu yasanıyor.Size ait dolaptan bir bolum veriliyor ve dolap gerçekten çok iyi sogutuyor etrafta gidebileceginiz cok sayida market ve restorant mevcut.Denize cok yakin denizi berrak ama tasli deniz ayakkabisi giymek iyi olur. yuzme bilmeyenler icin sıkıntılı çok çabuk derinlesiyor. gelen insanlar nezih,etrafta dolaşan ördek tavuk ve horozlar var gerçi horozlar yerli yersiz otuyorO ücret diğer kamp alanlarına göre biraz yüksek,zemin toprak ve rüzgar çok olduğundan Çadır icesine toz doluyor cadirlarin kurulduğu yere platform yapılsa çok iyi olur.genel olarak degerlendirdigimde güzel ,temiz ve Nezih bir kamp alanı tekrar gider miyim? EVET
Avatar
Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşırsam diye tatilin bitmesini beklemeye çalıştım yorum yapmak için ama, geldiğimiz günden beri bu tesisi övmelere doyamadık, o yüzden daha fazla bekleyemeyeceğim. Küçük, butik, genel olarak nezih kampçıların tercih ettiği, çoğunlukla sakin, çocuklar yattığında çok çok sakin, temizlik çok başarılı, tek tuvalet olması sebebiyle bazı ufak yığılmalar olabiliyor ama genel olarak herkes zamanlamayı ayarlayıp sıra oluşturmamaya çalışıyor. 3 ortak duşu var, ortak mangal alanı var, çadır/karavan yanında elektrik ve su mevcut. Ortak kullanım buzdolabında size ait bir raf var. Bunun dışında çadır alanında tüp kullanabiliyorsunuz. Söylediğiniz herşeyi dikkate alan ve her zaman yardımcı olmaya çalışan müthiş bir kadın girişimci tarafından yönetilen, ağaçların gölgesinde ve hışırtıları arasında keyifle kamp yapabileceğiniz bir tesis. Favorilerimiz arasına girdi, her sene mutlaka bir kere ziyaret etmeyi planlıyoruz. Bu arada denize iki adım, deniz çok güzel (sanırım buralar hep biraz rüzgarlı, şemsiye kapattıranından)

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Ulupınar Köyü.Çıralı - Kemer / Antalya
  • telefon Telefon : 90 506 882 5292
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.bellerofoncamping.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Antalya

Bellerofon Camping nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.