Bambu Cafe & Camping Onay

  Sarnıç, Akbük mevkii, Menteşe/Muğla,
  90 555 195 4848

Bambu Cafe & Camping

Bambu Cafe & Camping Muğla’da yer alan; yeşilin ve mavinin her tonunu göreceğinizi vaad eden bir doğa kampı. Özellikle huzur arayan kişiler için son derece ideal bir alan. Güler yüzlü ve ilgili işletmesi ile 7/24 ziyaretçi kabul etmekte. Yani gece yarısı bile gitseniz muhatap bulmanız ve giriş yapmanız mümkün. Alan günübirlikçiler tarafından da sıklıkla tercih edilmekte. Bambu Cafe & Camping duş, tuvalet, kafe, restoran, elektrik, buzdolabı, market, sıcak su ve wifi gibi her kampçının ihtiyaç duyduğu imkanları sağlıyor ziyaretçilerine. En büyük avantajı ise az bilinen, henüz keşfedilmeyen, bir kamp alanı olması sebebiyle; kalabalıktan uzak sakin bir tatil yapabilir, kafa dinleyebilirsiniz.

Bambu Cafe & Camping Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (3)

Avatar

Ahmet B

Kamp yapmadık sadece günü birlik geldik. Kamp geceliği 50 TL olduğu belirtildi. Ancak bira ve şezlong muadil yerlere göre daha ucuz. Duşlar ve tuvaletler berbattı. Duş özellikle çadırlara çok yakın. Bu da muhtemelen geceleri sinek yapar. Ayrıca duşta tuzlu su akıyordu. Günübirlik geçirilmesi gereken bir yer olarak düşünmekle birlikte kamp için uygun bir yer olmadığını düşünüyorum.
Avatar

Pelin A

Ramazan Bayramı’nda toplam 6 gün kaldık. Çadır hayatını ve doğal yaşamı seviyorsanız tercih edilmeli. Denizden çıkan balığı hemen pişirip servis ediyor olmaları da mükemmel.
Avatar

Ebrar T

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Sarnıç, Akbük mevkii, Menteşe/Muğla,
  • telefon Telefon : 90 555 195 4848
  • mail Mail :
  • website Website : http://bambucafe.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Muğla

Bambu Cafe & Camping nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.