Bafra Kapıkaya Onay

  Kapıkaya, 55400 Bafra/Samsun, Türkiye
 

Bafra Kapıkaya

Bafra Kapıkaya, yamaç paraşütü tutkunları için harika bir yer. Doğal güzelliği ile büyüleyen Kapıkaya; her sene yapılan Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları festivaline de ev sahipliği yapıyor. Eğer yamaç paraşütü sporuna ilginiz var ise sizin için muhteşem bir fırsat, Kapıkaya. Sadece bu kadar mı? Elbette ki, değil. Gökyüzünde süzülen yamaç paraşütü sporcularını izlerken, önünüzden geçen bisiklet tutkunlarını görebilir, doğa yürüyüşçülerine eşlik edebilir ve hemen yanı başınızda Kızılırmak’ta kano sporunu yapanlara tanıklık edebilirsiniz. Ayrıca harika balıklar tutma imkanınız da var. Doğa fotoğrafları çekmeye meraklı iseniz, Kapıkaya size bu imkanı da sunuyor. Kamp ve çevresinde yapılan atölye çalışmaları; hem tatil yapmanızı sağlıyor hem de kişisel gelişiminize katkı sağlıyor.

Yorumlar (6)

Avatar

Mrt Erd

Güzel manzara
Avatar

Beşir F

Hoş ve güzel. Etrafa tamamen yukarıdan bakıyorsunuz. Yukarı çıkarken 2 yol var. Birincisi köy yolu ikincisi de normal yol. Biz yanlışlıkla köy yolundan gittik. Araba kala kala gittik. Çok tavsiye etmem. Gidecekseniz Google de uzun yoldan giderseniz daha rahat ulaşım sağlarsınız.
Avatar

yusuf f

Mekan güzel. Efso hatta. Bafradan yaklaşık olarak 1 saatlik mesafe uzaklıkta. Köy yolu bata bozuk. Yaklaşık 10 dk uzayaxak yoldan gitmenizi tavsiye ederim. Piknik alanı mevcut. Otopark olarak geniş bir yeri var.
Avatar

Erva

Harika bır manzara, huzur verici.
Avatar

hicret

Paraşüt icin turkiyede oludenizden sonra manzara olarak 2.sirada bence. Kesinlikle cok guzel. Piknik yapmak icin cok fazla alan ve ağaç bulunmayabilir.
Avatar

Elif Bo

Görülmeye değer harika

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Kapıkaya, 55400 Bafra/Samsun, Türkiye
  • telefon Telefon :
  • mail Mail :
  • website Website :

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Samsun

Bafra Kapıkaya nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.