Ayvalık Kamping Saklı Cennet Onay

  Çamlık Mahallesi, İnönü Cd. No:32, 10400 Ayvalık/Balıkesir, Türkiye
  90 532 352 7179

Ayvalık Kamping Saklı Cennet

Ayvalık Kamping Saklı Cennet Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bulunmaktadır. Kamp alanı denize sıfır konumda bulunuyor. Çadır kurma, çadır kiralama, bungalov kiralama ve karavan parkı şeklinde konaklama seçenekleri mevcut. Çadır kuracaklar için platformlar hazırlanmış. Yani zemin açısından oldukça rahat edeceksiniz. Çadırlarda kişi başı ücretlendirme yapılıyor. Restaurant, ve mangal alanları bulunuyor. Tuvalet, duş, elektrik, otopark ve buzdolabı imkanları bulunuyor. Doğa ve deniz ile iç içe bir ortam olması sebebi ile kamçılar için oldukça ideal bir bölge. Bölgeyi gezmek amacıyla geldiyseniz de bu kamp alanı tercihlerinizde üst sıralarda yer almalı çünkü toplu ulaşım açısından çok iyi bir lokasyonda. Kamp alanı içerisinde büfe bulunmuyor. Bu sebeple ihtiyaçlarınızı yanınızda götürmelisiniz. Ayrıca tuvalet hizmeti olsa da tuvalet kağıdınızı kendiniz götürmeniz bekleniyor.

Ayvalık Kamping Saklı Cennet Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (6)

Avatar
Gayet güzel, merkezi ve fiyatları çok uygun.
Avatar
Temmuz 2018 de 5 gün kaldım kendi yerin gibi kullan çamaşır makinası elektrik internet denize sıfır sarımsaklı 3 km ayvalık 3 km Sene 2020 ben gene burdayım
Avatar
Çok iyi çok güzel ilgileniyorlar bunglow evlerinde kaldık mutfak her şeyi var herkese teşekkürler
Avatar
Cok guzel bir yer biz ailece cok memnun kaldik tam bir kamp alani
Avatar
Merhabalar, 15-16 Ağustos tarihleri arası 2 gece kendi çadırımızda eşimle birlikte konakladık.Resimlerde ne görüyorsanız aynen o.Ortak kullanım duş ve tuvaletler yeterince temiz...Zaten kirleten biziz konaklayanlarız yoksa işletme sahipleri kirletmiyor ki.Bulmak istediğimiz gibi bırakmalıyız bu kamp kültürünün bir parçası..Duşta sular çok sıcak mecburen soğuk su karıştırmak gerek,asanırım artezyen kuyu suyu olmalı sanki tuzlu kireçli gibi geliyor....Sabahları simit,açma,çay,kahve,satılıyor kendi cafelerinde,hatta kahvaltı da var...Çadır yerleri düz ve genişşşş teraslara kurulmuş ağaç altı gölge.Keşke imkan olsa da çadırların alt zemini yüksek olsa ya da toprak değil de kum ya da ahşap platform olsa..Yürüyüş yolları daha belirgin ve çadırların arkası ya da önünde sabit olmalı yani çadırların arasında gezinmemeliyiz bir yere gitmek için. Prizler ağaçlara kadar uzanıyor herhangi bir ara kabloyla çadırınıza çekebilirsiniz.Buzdolapları ortak kullanım yeterlii seviyede.Otopark sorunu yok.Güvenlik,hırsızlık sorunu yok zaten herkes aile ve yönetim binası tüm çadırlara hakim poziyonda.Ortak kullanım mutfak,bulaşıkhane gayet düzgün,hatta çamaşır makinası da var.Özel mangal yakma alanı var.Gerek Cumhur Bey gerekse Ali Bey gayet iyi niyetle yaklaşıyorlar ellerinden gelen yardımı esirgemiyorlar,malum evden çıkarken mutlaka bir şeyleri unutuyoruz deterjandır,süngerdir ara kablodur vs.şeyler.Çok kötü yorumlar okudum önceki yazışmalarda tamam belki 10 üzerinden 10 vermeyebilirsiniz ama göz var nizam var haksızlık yapmayalım bu işletme en az 8 puanı ziyadesiyle hakediyor.En kısa zamanda yeniden konaklayacağız.
Avatar
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Öncelikle biz gece gittik önceden aramamıza rağmen, telefonda bize buyrun gelin bir iki kişilik yerimiz kaldı dediler. Gittiğimizde ise o çok methettikleri cumhur abileri bizi kovmaktan beter etti resmen! Çalışan çocuk sağolsun ilgilendi ve bize boş bir yer gösterdi, burada kalabilirsiniz derken cumhur abisi gelip; “hayır hayır kapatıyoruz kapıyı, kimseyi almayın gönderin daha kimi alacağız doldu her yer” gibi laflar ederek sanki yanında müşteri yokmuş gibi yoksayarak terbiyesizlik yapmıştır. Yerin olmadığını söylemenin de bir üslubu vardır. Rezervasyonlu yeri çalışan arkadaş gösterdiyse ve rezerve olduğunu söylemediyse, burada kalabilirsiniz dediyse aranızdaki iletişimsizlik bizi ilgilendirmez. Önce bir insanlık öğrenin, daha sonra işletmeyi işletirsiniz... Siz böyle bir muameleyle karşılaşır mısınız bilemem fakat yer ne kadar güzel olursa olsun, imkanları ne kadar iyi olursa olsun, bu muameleye katlanacak bir insan evladı tanımıyorum. Yerler çok güzel eyvallah, zaten o yüzden gitmiştik, önceden de aradık. Yorumları okuyunca çok mutlu da olmuştum. Elektrik, su, duş, lavabo, mangal vb. ihtiyaçlarınızı o güzelim Ayvalık manzarasında karşılayabilecek bir mekan aslında. Kendi çadırımızla gittik kişi başı 50 TL istediler, yeri de gösterdiler her şey tamam derken amcanın biri bağır çağır kovdu mekandan. Güzelce söyleyemiyor muydun dayıcım, biz sanki hayır kalacağız hiçbir yere gitmiyoruz mu diyecektik te allahım ya :) Neyse varın gidin seçiminizi yapın... 200-300 metre sonra “Ayvalık Camping Saklı Cennet” yerinde konaklamamızı yaptık ve her şey mükemmeldi. Seçim sizin, iyi tatiller :)

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Çamlık Mahallesi, İnönü Cd. No:32, 10400 Ayvalık/Balıkesir, Türkiye
  • telefon Telefon : 90 532 352 7179
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.ayvalikcamping.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Balıkesir

Ayvalık Kamping Saklı Cennet nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.