Atlas Camping Onay

  Uzunyurt, Fethiye/Muğla
  90 252 642 1011

Atlas Camping

Atlas Camping Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunmakta. Denize 7 dk'lık bir yürüyüş mesafesindedir. Bildiğiniz gibi fethiye oldukça büyük bir ilçe ve dağların denize olan konumu sebebi ile ulaşım oldukça zor. Kabak Koyu'da bu durumdan nasibini almış en zorlu ulaşıma sahip bölgelerden biri. Fakat gidip gördüğünüzde sizde hak vereceksiniz ki buna kesinlikle değiyor. Likya Yolu'nun başlangıç noktasına yakın bir yerde konumlanan kamp alanı hem doğa ile iç içe olmak hem de ekonomik bir tatil yapmak isteyen insanlar için doğru adres. İster Kabak Koyu'nun muhteşem denizinde yüzün, isterseniz de ormanda yürüyüşe çıkıp doğayı keşfedin. Yürüyüş ve macera severlerin; rehber eşliğinde Mavi Mağara ve Aladere Şelalesi'ni mutlaka ziyaret etmelerini öneririm. İkiside son derece etkileyici olmakla beraber gidiş yollarının oldukça tehlikeli olduğunu belirtmem gerekiyor.

Atlas Camping Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (4)

Avatar

Funda E

Kabak’ın en samimi kampı. İnanılmaz güzel bir aile ortamı. Baran’ın yemekleri efsane!! Serap Hanım çok misafirperver ve ilgili bir evsahibesi. Kabak koyunun ruhuna uygun konaklama seçenekleri var. Aşırı lüx beklentisi olanlar zaten ölüdenizden yukarı tırmanmasın hiç :) Bungalowların kendi duş ve tuvaleti var, çadır misafirleri için olan ortak duş/wc ise bugüne kadar gördüklerimin en temiziydi. Tüm çalışanlara teşekkürler.. doğayla içice harika bir hafta geçirdim. Seneye görüşmek üzere.
Avatar

Yasin A

Türkiye’nin sayılı kamp alanlarından olan Bu yerin konumu ve içerisindeki yeşillikler ve ağaçlar ile çevrili bungalov evleri göz önüne aldığımızda ne kadar güzel ve doğru bir seçim olduğunu anlayabilirsiniz
Avatar

erol be

Muhtemelen kabağın en pis en bakımsız kampı, çirkin bir yapılaşma, görgüsüz bir işletme
Avatar

Ömer Fa

Güzel bi yer.ücretsiz kamp alanları var.ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabileceğiniz mekanlar var

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Uzunyurt, Fethiye/Muğla
  • telefon Telefon : 90 252 642 1011
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.atlascamping.com/konaklama.php

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Muğla

Atlas Camping nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.