Askar Camping Gure Onay

  Güre, Edremit/Balıkesir
  90 542 254 8221

Askar Camping Gure

Askar Camping Gure; Balıkesir'in Edremit ilçesinde bulunmakta. Kamp alanının bulunduğu belde termal turizm bölgesi olarak ün salmıştır. Tüm Dünya'da adını duyurmuş olan Güre Kaplıcaları 64 derecedeki suyu ile çok sayıda hastalığa şifa olmakta. Denize sfır olan Askar Camping Gure'de kendi çadırınızla veya tesisten kiraladığınız çadırlarda konaklayabilirsiniz. Kablonuzu getirmeniz halinde elektrik çekmenize izin veriliyor. Aracı olanlar için ulaşımı kolay bir bölge olmakla beraber yolu taşıma ile de ulaşım çok rahat. Minibüs duraklarına 1 dk mesafede bulunuyor işletme. Çadır başı ücretlendirme yapan kamp alanında kalacağınız gün sayısına indirim uygulanıyor. Kalanların özellikle hijyen konusunda memnun yorumlarını inceleyebilir ve gönül rahatlığı ile tatilinizi geçirebilirsiniz burada.

Askar Camping Gure Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (5)

Avatar

İbrahim

Fiyatlar biraz yuksek olsada camp icin cadirinizi kuracak alan mevcut.denize sifir ve girilebilir.sical icecekler ve alkollu icecekler ile tost hambuger mevcut.
Avatar

Mehmet

13-14 Ağustos tarihlerinde 2 gece kaldık. Kamp için 2 farklı durumdan bahsetmeliyiz ; Öncelikle bu kamp alanında kurulu düzen ve kiralama şeklinde hizmet veriliyor. Yani kendi çadırını kurup konaklamak isteyenler için sınırlı sayıda yer mevcut. Kampın genel kiralama paketi; yaylı yatak bulunan çadır + masa/sandalye seti +buzdolabı + yemek hazırlayabilmek için küçük bir tahta tezgahtan oluşuyor. Her çadırın yanında elektrik prizleri mevcut. Bulaşık yıkamak için belirli aralıklarla konumlandırılmiş çok sayıda lavabo mevcut. Ikinci olarak çok uzun yıllardır hizmet veren bir işletme olmasıdır. Belirli kurallar ve yönetim şekli mevcut. Tüm misafirlerden bunlara uymaları bekleniyor (haklı olarak) Biz bunları doğru ve yerinde bulduk. Kendimizi güvende ve samimî bir ortamda hissettik. Konaklama ücreti konum/hizmet anlamında oldukça makul. Tek olumsuz nokta ise; uzun yıllar verilen hizmetin sonucu tuvalet/banyoların eski ve bakımsız görünmesi diyebilirim. Sayıca oldukça yeterli ancak kesinlikle yenilenmeye ihtiyaçları var.
Avatar

Yavuz K

Öncelikle işletmecisi çok suratsız buraya gelmemeniz için cok etkili biz istanbuldan gece geç saatte geldik ben ve 1 arkadaşım. boş olan camp alanında bize wclerin yanını gösterdi düzgün bir yer gösterip şuraya geçelim dediğimizde küfür eder gibi arkasını dönüp başka kapıya dedi. Üstelik güler yüzlü ve çok sevecen davranmamıza rağmen. Esnaflıktan çok uzak bir itâmla karşılaştık amcamızın güya aklında bu saaten sonra bir yere gidemezler mecbur burda kalıcaksınız tavrını çok güzel sezdik ve 1 dakika bile durmadık üstelik camp alanıda leş haldeydi gidicek ve benim yorumumu okuyucak camp severlere burayı hiç düşünmemenizi tavsiye ederim
Avatar

Elif Na

Tam bir aile yeri işletmeciler çok ilgili. Özellikle pandemi konusunda uygulamaları harika. Her gün düzenli ateş ölçümü, ilaçlama, her yerde dezenfektan bulunması, çadıra ilk girişte davranılan titizlik çok güzeldi. Her şey için buradan da teşekkür etmek istedik. 4 kişi aile olarak gittik 2,5 yaşındaki bebeğimiz bile çok rahat etti. Edremit’te kamp yapmak isteyenler için burayı kesinlikle kaçırmayın derim. Konum olarak da harika bir yer. Tuvaletler ve duşlar sürekli temizdi bazı yorumlara hayret ettim duş yok wc yok, pisti, ilgisizlerdi yazmışlar kesinlikle yalan her konuda aşırı ilgili ve temiz bir işletme. Elektrik konusunda da hiç sorun yaşamadık. Çok güler yüzlü tatlı dilli insanlardı herhangi bir sorunumuzda hemen ilgilendiler. Bayıldık, harika bir tatildi bizim için. Seneye tatil planımızı yine aynı yer için yaptık bile. Yüksel beye çok teşekkür ederiz.
Avatar

Güneş k

Ben burada büyüdüm sayılır, şimdi de kızım burada büyüyecek. Herşeyden önce çocuklarınızın güvenle oynayacağı sizin huzurla oturup vakit geçireceği ailevi bir ortam senelerdir buraya geliriz ve tek bir yöneticinin ters bir kelimesini duymadık ki eğer siz o tersliğe maruz kaldıysanız, demekki haketmişsinizdir Wc banyo yok temiz değil duşlar soğuk diyenler burası KAMP alanı bunun bilincinde gelin ki o wc leri kirli bırakanlarda unutmayın ki insandan bozma kılıksızlar günde 3 kere temizleniyor hala da beğenmeyip saçma sapan yorumlar da bulunan lar sizleri ozaman yan taraftaki 5 yıldızı otele alalım ki bizim huzurumuz kaçmasın ??

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Güre, Edremit/Balıkesir
  • telefon Telefon : 90 542 254 8221
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.askarcamping.net/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Balıkesir

Askar Camping Gure nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.