Antalya Macerası Camping Rafting Onay

  Akyaka Mevkii Köprülü Kanyon, Gökçesu, Manavgat/Antalya
  90 242 765 3384

Antalya Macerası Camping Rafting

Antalya Macerası Camping Rafting,bir diğer adı ile Gökcesu Tesisleri Antalya'nın Manavgat ilçesinde hizmet vermekte. Burasını sadece bir kamp alanı olarak değerlendirmek pek mümkün değil. Verdiği hizmetleri kısaca özetlemek gerekirse konaklama, macera sporları, doğa yürüyüşleri, tekne ve kano gezileri, kanyon gezileri, dalış turları ve daha niceleri. Tehlikeli sporları geniş bir yelpazede derecelendiren tesis ziyaretçilerine tam bilgilendirme sunuyor. Ayrıca ziyaretçilerine sunduğu paket programları da incelemenizde fayda var. Tüm bu hizmetleri tüm Türkiye standartlarına göre oldukça makul fiyatlarda sunan işletme, kampçılar ve macera sporlarını sevenler tarafından sıklıkla tercih edilmekte ve müşterilerinden tam not almakta. Konaklama için kamp, karavan kiralama, çadır kiralama, oda ve bungalov seçenekleri mevcut. Elektrik kullanımı için ayrıca ücret alınıyor.

Antalya Macerası Camping Rafting Özellikleri

Antalya Macerası Camping Rafting Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (6)

Avatar

metin a

Mükemmel bir yer. Nihat abi herzamanki gibi ilgili. Her sene kesinlikle giderim. Herkesin görmesi gereken bir doğa harikası.
Avatar

Amerika

Kampseverler için cennetten bir köşe misali harika bir işletme. Fiyatları çok ekonomik ve düzenli bir kamp alanı
Avatar

198Doku

Harika bir tecrübe oldu bizim için, çok keyifliydi. Yakınlarda bir tesiste 2 gece konakldık çadır da kaldık. Su muhteşemdi biraz soğuktu ama çok keyif aldık. Seneye planlar arasına yeniden yazıldı bile :)
Avatar

Abdülke

Kamp yeri güzel verilen ücreti hak ediyor. Fanta rafting kısmında ya beklentim yüksekti yada rafting kısmı iyi değildi bilemedim. 50 dk lik bir rafting turu var mola verirseniz yolda bu süre artıyor tabi. Ama öyle çok şelaleler veya yüksek akıntı li yerlerden geçmiyorsunuz nehir boyunca genelde sakin şekilde seyrediyor zaman zaman 30-40 sn lik aksiyonlar yaşıyorsunuz. Aksiyon dediğim de çokta hızlı gidip şelalelerden geçeriz alabora olur vs değil.
Avatar

Copyser

CAMPİNG ALANINDA KALDIK. YEMEKLERİMİZİ TESİS TARAFINDAN HAZIRLANDI (BALIK ŞİDDETLİ TAVSİEMDİR) RAFTİNGİMİZİ YAPTIKTAN SONRA MÜTHİŞ BİR SU ÜZERİNDEKİ KAMELYADA ÖĞLE YEMEGİMİZİ YEMEMİZ COK KEYFİLİYDİ, SAKİN, TEMİZ, VE GÜLER YÜZLÜ AMA YOĞUN BİR İŞLETME EMEGİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER RAFTİNG ESNASINDA BİZİ FAZLA EĞLENDİREN BERKAY BEY VE AHMET BEYE DE MEKAN SAHİBİ NİHAT BEYE DE TEŞEKKÜRLER.... GÜZEL AĞIRLANDIK İYİ ZAMAN VE VAKİT GEÇİRDİK. FİYATLARDA GAYET GÜZELDİ
Avatar

Ramazan

İki gece eşimle kamp yaptığımız mekan. Güzel bir manzaraya ve ilgili personele sahip. Eğer çadır kendinize aitse gecelik kişi başı 15 TL fiyat ödüyorsunuz. İsterseniz de onların çadırlarında kalabilirsiniz. Bunun fiyatı gecelik kişi başı 25-30 TL. Ayrıca öekan küçük bir büfeye ve restorana sahip. Kesinlikle önerebileceğim bir kamp alanı.

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Akyaka Mevkii Köprülü Kanyon, Gökçesu, Manavgat/Antalya
  • telefon Telefon : 90 242 765 3384
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.antalyamacerasi.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Antalya

Antalya Macerası Camping Rafting nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.