Akyaka Orman Kampı Onay

  Akyaka/Ula
  90 252 246 5035

Akyaka Orman Kampı

Akyaka Orman Kamp; Muğla il sınırları içerisinde ve hemen denizin kenarında bulunan bir yer. Dalgaların sesini duyabileceğiniz, ruhunuzu dinlendireceğiniz bir atmosfer sizi bekliyor. Çadırlarınızı ormanın içerisine kurup, denizin eşsiz manzarasını izliyorsunuz. Ormanın içinde kamp attığınız zaman, kalabalık ortam sizi endişelendirmesin. Öylesine sessiz bir ortam var ki, gece vakti duyduğunuz tek ses sadece dalgaların sesi. Ücretsiz olarak, hiçbir para vermeden, çadır kuracağınız yerler olsa da; çevrede ücretli hizmet veren yerler de söz konusu. Diğer taraftan orman ile deniz iç içe olduğu için doğa yürüyüşü ve etrafında bisiklet sürebileceğiniz bir ortam da bulabilmeniz mümkün. Kamp alanında ayrıca güzel bir koy da yer almakta olup az bir yürüyüş ile koya ulaşabilmeniz mümkün.

Akyaka Orman Kampı Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (8)

Avatar
Harika kamp yeri
Avatar
Üst üste 2 sene gittiğimiz yer. İlk sene gittiğimizde 4 kişi 2 çadır için günlük 80 lira ödedik. Bi sonraki sene 2 kişilik çadır için bizden 160 lira istediler 1 senede fiyat nasıl 4 katına cıktı anlamak güç gerçekten. Bu yüzden ilk gittiğimiz sene için bi yorum da bulunucam. Kamp yeri çok güzel 10 dakikalık bi yürüme mesafesiyle akyaka plajına ulasıyosunuz. İçerisinde duş imkanı restoranı mevcut 2.sene gittiğimizde yaşadığımız fiyat sorununu saymazsak kamp alanının tek sorunu gece havlayan köpekler uykusu çok hafif kisiler bundan rahatsız olabilir bunun dısında sorunsuz hoş bir yer. Tekrar ediyorum 2019 yılında 2 kişilik çadır için günlük 40 lira verirken 2020 yılında bizden aynı çadır için günlük 160 lira istediler..
Avatar
Böyle bir yer yok
Avatar
Konum mükemmel ,yemekler güzel ; fiyatları daha da güzel. Özellikle kahvaltı tabağını çok beğendim. Çalışanları ilgili ve sıcakkanlı ayrıca akyaka ile ilgili merak ettiklerinizi sorarsanız yardımcı oluyorlar.
Avatar
Doğa ile iç içe kahvaltısı guzel düzgün kaliteli ve uygun fiyatlı güzel temiz bir yer
Avatar
Mekan olarak güzeldi, kahvaltısı da gayet yeterliydi beğendik.O?????
Avatar
Mekan olarak güzeldi, kahvaltısı da gayet yeterliydi beğendik.O?????
Avatar
Yani hizmet ve bedeli karşılaştırıldığında hakkını veriyor. Gönül rahatlığıyla ister fastfood ister sulu yemeklerini deneyebilirsiniz. Her yıl gelir hizmetlerinden faydalanıyorum. Gayet memnunum. İyi tatiller

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Akyaka/Ula
  • telefon Telefon : 90 252 246 5035
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.akyakakamp.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Muğla

Akyaka Orman Kampı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.