Ada Camping Onay

  Yeni, Kızılırmak Cad. No:20, Avanos/Nevşehir
  0266 327 1211

Ada Camping

Ada Camping Nevşehir Avanos'da bulunuyor. Avanos bölgenin en güzel alanlarından biri. Kapadokya'nın kendine has yapısı ve doğasının içerisinde yemyeşil bir cennet adeta. İşletmede bulunan aqua park ziyaretçi akınına uğruyor. Nevşehir'de deniz ve bu seviyede havuz imkanları kısıtlı olduğu için yerel halk tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Havuz çocuklu aileler için uygun olarak tasarlanmış. Çeşitli şekil ve yükseklikteki kaydıraklar ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Artık kamp alanından daha çok bir aqua park şeklinde hizmet verdiğini söylemek mümkün. Önceki dönemlerde ziyaretçi kabul edilmediği dönemler olmuş. Bu sebeple Ada Camping'de kamp yapmayı düşünenlerin işletmeyi arayarak bilgi almalarında fayda var. Gelen ziyaretçilerden havuza giriş ücreti alınıyor. İçeride restoran ve kafeterya hizmeti veriliyor.

Ada Camping Galeri / Fotoğraflar

Yorumlar (8)

Avatar
Suyu fazla soğuk 15 dk bile dursaniz 50 TL alıyorlar. Kaydıraklar sürekli değil zaman araliklariyla çalışıyor.
Avatar
Bu havuz gerçekten çok güzel herkese tavsiye ederim
Avatar
Çok güzel bir alan sahibi Zübeyde hanım çok candan sıcak bir işletmeci
Avatar
Çok güzel biryer herkese tavsiye ederim
Avatar
Ada Kamping yeşil zemini, Kızılırmak kenarında manzarası, yüzme havuzu ve özellikle çekme karavancılar ulaşım kolaylığı ile bölgedeki en iyi kamp alanı diyebilirim. Biraz ortak kullanım alanları eski (wc/duş/bulaşık yıkama yerleri) ama temiz, buraların yenilenmesi tesisin avantajlarını bir kat daha arttıracaktı.
Avatar
Ailece gezilecek bir yer serinlemek için tavsiye ederim
Avatar
Önceden ailelerin sıkça uğradığı, güzel müziklerin çalındığı hoş bir yerdi. Ama şu anda benim dışımda hiç kadın yok. Havuza giremedim, kültür seviyesi düşük ipsiz sapsızların mekanı olmuş. Asla bir daha gelmem. Ben buraya zamanında çok aile getirdim. Asla bir daha kimseye tavsiye bile etmem.
Avatar
Tam kamp yapalık çok yalnız çok güzel bir yer doğayla iç içe havuz güzel çok temiz calisanlara bir söylüyorsun hemen geliyor fiyatlar gayet uygun yanlız havuz biraz daha derin olmalıydı gayet güzel ve kesinlikle gidilmeli ????

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Yeni, Kızılırmak Cad. No:20, Avanos/Nevşehir
  • telefon Telefon : 0266 327 1211
  • mail Mail : [email protected]
  • website Website : http://adacamping.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Nevşehir

Ada Camping nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.