Esenceli Köyü Kamp Alanı Onay

  Merkez, Esenceli Köyü, Şile, İstanbul, Esenceli, 34983 Şile/İstanbul, Türkiye
 

Esenceli Köyü Kamp Alanı Özellikleri

Yorumlar (8)

Avatar
Kamp için ideal sakin bir yer
Avatar
Bir köye göre standart bir camii. Camiinin ziyaret edilmesinin en büyük nedeni, ibadet değil. Köyü ziyaret eden kişilerin, camii tuvaletini kullanıyor olmasıdır.
Avatar
BAŞKAN İM BU KARSLILAR A COK DİKKAT EDİN HER YERİ ELE GEÇİRMİŞLER AYEDAS İSKİ PTT BELEDİYE İGDAŞ FETÖ DEN DAHA TEHLİKELİ BUNLAR NAMUSSUZ KARSLILAR NAMUSSUZ KARSLILAR NAMUSSUZ KARSLILAR NAMUSSUZ KARSLILAR NAMUSSUZ KARSLILAR NAMUSSUZ KARSLILAR NAMUSSUZ KARSLILAR NAMUSSUZ KARSLILAR NAMUSSUZ
Avatar
İstanbul a çok yakın kamp yaptığım bir bölge. Ancak maalesef kampçı ve piknikçi arkadaşlar burayı çok temiz bırakmıyorlar. Esenceli oldukça küçük bir köy. Ömerli Barajı kıyısında sessiz, sakin bir yer. Köye vardığım sabah saatlerinde terk edilmiş gibi görünüyordu. Sokaklarında (zaten 3-5 tane var) gezinirken sadece 1 kişi gördüm. Bakkal, kahvehane vs. yoktu. Ormanın içinde, barajın kıyısında, hiç bozulmamış bir köy (en azından şimdilik). Aşağıda görebileceğiniz gibi güzel de bir manzarası var.
Avatar
Muhteşem bir yer İstanbul da gidilmesi gereken yerler listenize mutlaka ekleyin hafta sonu kalabalık olabilir ama hafta içi sakın gol kenarinda yürüyüş yapabilir ormanın derinliklerinde oksijen alabilirsiniz çadır kurup kamp yapabilirsiniz tuvalet yok lavabo yok görevli yok elektrik su doğalgaz yok telefon çekiyor görevli olmadığı icin coplerimizi bı zahmet topluyoruz en yakın konteyner atıyoruz giriş ücretsiz ateş yakabilirsiniz lakin mutlaka söndüğünden emin olun bakkal market yok cami yakın sayılır 3km falan doğanın tadini çıkarın lakin doğaya sahip çıkın yoksa doğa intikam alır ????
Avatar
Köye kadar yol güzel asfalt. Baraj gölünün yanı Sessiz ve sakin, evet. Fakat Küçük ve büyük Sinekler var. Bu nedenle Temiz demek imkansız ve eğer köye girmeden sağdan ayrılan yoldan gidecekseniz offroad araç gerektiren yerler mevcut. Köyün devamındaki piknik alanı daha güzel ????
Avatar
Kamp yaptık, kirpi kaz kurbağa kedi ve uzaklardan gelen çakal uluması aksiyonu hiç bitmedi, fazla sivrisinek olmaması güzeldi ama millet çöpünü bırakıp gidiyor...size tavsiyem ormanlık değil açık alanlara çadır kurmanız çünkü gece ürkütücü olabiliyor...
Avatar
Eski tadı yok kalabalık ve birçok giriş araçlara kapatılmış barikatlar kurulmuş yeni lokasyonlara yelken açın derim

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Merkez, Esenceli Köyü, Şile, İstanbul, Esenceli, 34983 Şile/İstanbul, Türkiye
  • telefon Telefon :
  • mail Mail :
  • website Website :

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

İstanbul

Esenceli Köyü Kamp Alanı nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.