Dalyan Lemon Camping Restaurant Bungalow Onay

  Dalyan, İztuzu Cd.,Ortaca/Muğla
  90 542 567 3878

Dalyan Lemon Camping Restaurant Bungalow

Dalyan Lemon Camping Restaurant Bungalow; Muğla'da Dalyan gölünün tam da kıyısında yer alıyor. Dalyan Gölünün bütün güzellikleri ile burada karşılaşabiliyorsunuz. İsterseniz gölün kenarında çadır kurabilmeniz mümkün. Eğer çadır kurmak gibi bir fikriniz yok ise bu durumda işletmenin sizler için sunduğu bungalov tipi evlerde kalabiliyorsunuz. Kamp yerinde 8 adet bungalov tipi evlerin bulunduğunu belirtelim. Bir işletme tarafından sunulduğu için ihtiyaçlarınıza dair her şey de düşünülmüş. Tuvaletler, duş yerleri ve lavabolar bütün hijyen şartlarına uygun olarak hizmet veriyor. 24 saat kesintisiz sıcak suyun da olduğunu ifade edelim. Çamaşır makinesi bile mevcut. Küçük bir ücret karşılığında çamaşırlarınızı yıkatabiliyorsunuz. Kesintisiz internet hizmeti ve yiyecek ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız market kamp alanı içerisinde yer alıyor.

Yorumlar (6)

Avatar

Canan A

Kibar şirin her yönüyle gidip rahatlıkla kalınacak bir butik otel
Avatar

Beste A

Muhteşem temiz tuvaletler, harika personel, girişte hemen genç arkadaş çok ilgilendi çay kahve ikram ettiler ücretsiz verdi yol yorgunluğu var diye zaten kusursuz temiz yer
Avatar

onursal

En çok beğendiğim kamp alani. Tuvalet banyo temiz,mangal serbest 4 tane mangal yapma yeri var bahçede onunda yanında şirin masalar ağaçların altında eğer yapmam yemekle uğraşmam derseniz güzel temiz restorantı var mezeleri güzel ve sahibi kibar yardimsever bilgin abi, kamp yapılan yer limon ve mandalina ağaçlarının altında... Herkese tavsiye ederim.
Avatar

Deniz Y

Ah yusuf ah :)) Hizmet sektöründe senin gibi delikanlılar lazım. Çelik gibi sabır, hızır gibi ruh. Ve tabi ki başı çeken işletmeciler :)
Avatar

Ihsan K

Limon ağaçları altında bolca uçuşan haşeratla birlikte temiz bir wc ve duş olan restaurant kısmı ağır basan ancak pesonelin ilgili olduğu orta seviyede bir camping deneyimi oldu bizim için. Limon ağaçları neden kokusuzdu merak ediyorum hala. Her sırada bir çadır şeklinde diziliyorsunuz. 5-6 ara var. Aracı çadırın dibine kadar getirebiliyorsunuz. Tavuklar ve tavşanlar ile güzel bir sabaha uyanıyorsunuz. Genel itibarı ile gece müzik sesi dışında sakin bir camping. Akşam balık yiyelim dedik restaurant bahçesi enfes güzel oturduk bir masaya ancak sivriler bizden önce davranıp epeyce kan emdiler. Görevli arkadaş halimize acıyıp sinkov getirdi de biraz rahatladık. Çadır bölümünde o kadar sivri yoktu ama yine de tesisin genelinde sivrisinek sıkıntısı var. Dalyana 2-3, iztuzuna 5-6 km uzakta bir tesis. Yemyeşil bir doğanın içinde harika bir konumda. Personel güleryüzlü ve yardımsever. Wc temiz, 1 bayan 1 erkek var. Şuan yorum yazarken bile kaşınıyorum inanın ?? Duş bölümünde 1 adet elektrikli duş var diğer bölümlerde sıcak su yok. Şofben olan kabinde giyecek askılığı yok. Su gideri yok dışarı akıyor. Fiyat kişi başı 40 TL araca para alınmıyor.
Avatar

Moto La

Limon ağaçlarının altına çadırınızı kurup mis gibi temiz hava eşliğinde mışıl mışıl uyuyorsunuz... İşletme sahibide gayet mütavazi ve kamp alanının konumuda gayet güzel tavsiye edilir ???????

Yorum Ekle

Harita Harita / İletişim

  • adres Adres : Dalyan, İztuzu Cd.,Ortaca/Muğla
  • telefon Telefon : 90 542 567 3878
  • mail Mail :
  • website Website : http://www.lemoncamping.com/

Hata Bildir

Hava durumu Hava Durumu

Muğla

Dalyan Lemon Camping Restaurant Bungalow nerede, nasıl gidilir, kamp yorumları ve ücretleri hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.