Foça Kamp Alanı

Eski Foça’nın, kendine özgün o sıcak karakteri hemen hemen çoğumuzu misafir etmiştir. Yaz sezonu başlayınca, İzmir’den gelen misafirlerini her zaman en iyi şekilde ağırlar. Balıkçılarından, dondurmacılarına, limanlarından, denizlerine aradığınız ne varsa burada bulabilirsiniz. Foça kamp alanı aramadan mutlaka buraya gitmenizi tavsiye ederim.

Geçen yıllara kadar müzik festivallerine de ev sahipliği yapmış olan İngiliz Burnu, kampçılar için oldukça ideal bir kamp alanı. İster özel kamp alnında, isterseniz kendinizin belirleyeceği ve ücretsiz ağaç altında kampınızı gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz. Özel alanda yamak isterseniz; kamp alanı, duş, tuvalet ve elektrik ihtiyaçlarını da sizlere sunan işletme sizden sezonda 20-25 TL gibi bir ücret almaktadır.

Foça Kamp Alanı

Her şeyiniz yanınızda ise, bu ücreti vermeden kamp alanı dışında da kampınızı kurabilir, duş kullanımı için sadece kullanım ücreti ödeyerek de faydalanabilirsiniz.

Denizi temiz, havası serin, insanları sıcak bu ortamda gönül rahatlığıyla kamp yapabilirsiniz. Foça civarındaki kamp alanları arasında belki de en başta tercih edilmesi gereken yerlerden birisi de burasıdır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir